آخرین اخبار

اعمال تمهیدات ترافیکی سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) از فردا

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: تمهیدات ترافیکی ویژه رژه موتور سواران به مناسبت سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) از فردا اعمال می‌شود.

به گزارش کارنت به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سرهنگ حسن عابدی جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ  اظهار داشت: هم زمان با آغاز دهه فجر و لحظه ورود تاریخی امام خمینی (ره) رژه موتور سواران از فرودگاه مهرآباد برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: مسیر ویژه موتور سواران در مراسم ورود امام خمینی(ره) بدین شرح است که ابتدا موتور سواران از فرودگاه مهرآباد وارد میدان آزادی شده و در ادامه خیابان آزادی، میدان انقلاب ، کارگر جنوب، خیابان شیخ محمدی و تندگویان و صالح آباد و نهایتا وارد مرقد امام خمینی(ره) محل برگزاری مراسم می‌شوند.

سرهنگ عابدی بیان کرد: تمامی عوامل پلیس در جهت روان سازی امر ترافیک از قبل از آغاز رژه موتور سواران از فرودگاه مهرآباد تا پایان مراسم در مرقد مطهر امام خمینی(ره) آماده باش هستند ضمن آن که محدودیت و ممنوعیت و محدودیت ترافیکی نداریم و هم زمان با عبور موتور سواران از تقاطع‌ها به صورت مقطعی ممنوعیت تردد وسایل نقلیه را داریم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *