آخرین اخبار

قیمت انواع خودروهای کراس اوور در بازار ایران/ بهمن94

کراس اوور (Crossover) اصطلاح جدیدی در صنعت خودروسازی است که چند سالی است در میان طرفداران اتومبیل‌های اسپورت رواج پیدا کرده است. ساختار این خودرو ترکیبی از پلت‌فرم و ظاهر خودروهای سواری و شاسی بلند (suv) است.

به گزارش کارنت به نقل از اقتصادنیوز، خودروهای کراس اوور موجود در ایران کدامند؟ در این گزارش اقتصادنیوز به برخی کراس اوورهای موجود در بازار ایران و قیمت‌های تقریبی آنان پرداخته است.کراس اوور (Crossover) اصطلاح جدیدی در صنعت خودروسازی است که چند سالی است در میان طرفداران اتومبیل‌های اسپورت رواج پیدا کرده است. ساختار این خودرو ترکیبی از پلت‌فرم و ظاهر خودروهای سواری و شاسی بلند (suv) است. تاکنون خودروهای مختلفی در بازار ایران عرضه شده‌اند اما آنچه باعث محبوبیت این نوع خودرو در بازار ایران شده است وجود یکسری ویژگی‌هاست.

از جمله ویژگی‌های بارز این مدل خودروها که آن را از دیگر اتومبیل‌های شاسی‌بلند متمایز می‌کند می‌توان به ابعاد و مصرف سوخت مناسب در شهرها، ارتفاع بیشتر صندلی که در نهایت منجر به دید بهتر شما خواهد شد، فضای داخلی زیاد در کنار ایمنی بیشتر، رانندگی آرام در کنار فرمان‌پذیری بهتر نسبت به شاسی بلندهای دیگر اشاره کرد.

همچنین به دلیل استفاده از پلت‌فرم خودروهای سواری، کراس اوورها بیشتر شبیه اتومبیل‌های معمولی هستند تا شبیه به اتومبیل‌های شاسی بلند. همچنین استفاده از پلت‌فرم‌های سواری در کراس اوورها علاوه بر افزایش فرمان‌پذیری و قدرت مانور در شهرها به راحت‌تر پاک کردن آنها در فضاهای کم نیز، کمک شایانی می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز، روند رو به افزایش فروش کراس اوورها نشان‌دهنده تقاضای زیاد و عرضه هرچه بیشتر آن در نمایشگاه‌های فروش خودروست. در زیر قیمت برخی کراس اوورهای موجود در بازار ایران و قیمت‌های تقریبی آنان آمده است.

gheymat crossover-bahman94

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *