آخرین اخبار

فروشندگان دست به کار شدند؛ کاهش قیمت خودرو در بازار

این هفته فروشندگان خودرو برای فروش محصولات خود اقدام به کاهش قیمت‌ها کردند.

 به گزارش کارنت به نقل از تسنیم، این هفته بازار خرید و فروش خودرو که در رکود بدی به سر می‌برد با تکان‌هایی آن هم از سوی فروشندگان خودرو روبه رو شده است. آنها با نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال برای فروش خودروها آنها را به صورت توافقی به خریداران می‌فروشند.

یکی از این فروشندگان با بیان اینکه ما نیازمند نقدینگی هستیم، گفت: مجبوریم با ضرر خودروهای صفر خود را پایین تر از قیمت کارخانه به فروش برسانیم تا رکود در سطح بازار کاهش پیدا کند.

وی با بیان اینکه از اول هفته تا امروز قیمت خودرو در سطح بازار کاهش داشته است، افزود: البته این موضوع بستگی به توافق فروشنده‌ها و خریداران دارد ولی در مجموع محصولات ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو کاهش داشته است.

به گزارش تسنیم، امروز سمند EF7  دو ایربگ در کارخانه 32 میلیون و 800 هزار تومان قیمت گذاری شده اما در سطح بازار با کاهش 200 هزار تومانی با قیمت 32 میلیون و 600 هزار تومان به فروش می رسد . پژو پارس سال هم با قیمت 34 میلیون 328 هزار تومان و پژو پارس اتوماتیک دو ایربگ با کاهش 2 میلیون و 130 هزار تومانی به قیمت 43 میلیون و 200 هزار تومان به فروش می‌رسد.

همچنین رنو تندر اتوماتیک E2 دو ایربگ با قیمت 44 میلیون و 800 هزار تومان، سایپا 132 SE  با قیمت 20 میلیون و 100 هزار تومان، سایپا 141  SE با قیمت 18 میلیون تومان، تیبا SX  یورو4 با قیمت 23 میلیون و 500 هزار تومان و تیبا 2 هاچ بک  SX  با قیمت 26 میلیون 700 هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *