آخرین اخبار

تخفیف 10 میلیون تومانی ایران خودرو

ایران خودرو پس از آنکه نتوانست رنو کپچر را به دلیل حواشی رخ داده، به موقع تحویل ثبت نام کنندگان بدهد، تصمیم گرفت سوزوکی گرندویتارا محصول شاسی بلند و مونتاژی خود را با تخفیفی 10 میلیون تومانی در اختیار منتظران کپچر قرار دهد.

ایران خودرویی ها هفته گذشته دست و دلبازی به خرج داده و مشتریان شان را سورپرایز کردند، البته تنها تعداد کمی از آنها را!

داستان از این قرار است که ایران خودرو خرداد ماه امسال اقدام به پیش فروش بیش از هزار دستگاه رنو کپچر کرد، اما در ادامه با توجه به مشکلات رخ داده، تحویل این محصول به مشتریان به بن بست خورد. از همین رو ایران خودرو تصمیم گرفته به جای رنو کپچر، یکی از محصولات مونتاژی خود یعنی سوزوکی گرندویتارا را تحویل مشتریان بدهد.

بر این اساس، آن دسته از ثبت نام کنندگان کپچر که تمایل به دریافت خودرو جایگزین دارند، از تخفیفی 10 میلیون تومانی برخوردار خواهند شد.

به گفته ایران خودرویی ها، ویتارا در حال حاضر قیمتی معادل 135 میلیون تومان دارد که با توجه به تخفیف در نظر گرفته شده، ثبت نام کنندگان کپچر می توانند این شاسی بلند ژاپنی را با قیمت 125 میلیون تومان خریداری کنند. البته علاوه بر این تخفیف، سود مشارکت مشتریان نیز محاسبه و از 125 میلیون تومان موردنظر کم خواهد شد.

منبع:اقتصادنيوز

برچسب ها

یک نظر

  1. قیمت این خودرو الان در بازار 122 میلیون هم نیست چه دست ودلبازی ای کپچر را با پول پیش فروش اوردن به اظهار کارشناسانشان بجای تحویل به پیش خریداران به نمایندگیها دادن تا قسمتی از زیان انان جبران بشه بعد در شهریور بدون هیچ برنامه ای فروش نقدی کردند وبرای اذرتا اسفند هم پیشفروش کردندبا نظر سو استفاده از وجوه مردم به این کار چی میگن …………….اگر منتشر کنین چون معلومه ….مشتری شماره 8521116 که 105بار با سامانه096440تماس گرفتم و52بار به حراست بازرسی و روابط عمومی وریاست جمهوری وشورای رقابت و حمایت از مصرف کننده شکایت بردم این برخورد با تخلف باعث ظهور ب ز در کشور میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *