آخرین اخبار

فروش ویژه زمستانه نگین خودرو با 50 هزار کیلومتر سرویس دوره ای رایگان به مناسبت آغاز سال نو ميلادي

همزمان با آغاز سال نو میلادی نماینده رسمیRENAULT فرانسه در ایران، فروش متفاوت محصولات 2016 خود را آغاز کرد.

علی شکوهی مدیر بازاریابی شرکت نگین خودرو، ضمن تبریک سال نو میلادی افزود: نگین خودرو با هدف حفظ تعادل بازار و پاسخ به نیاز مشتریان اقدام به فروش طرح زمستانه محصولات رنو با تسهیلات ویژه کرده است.

وی در خصوص این طرح فروش گفت: نگین خودرو که به تازگی کمپین سرویس زمستانه خودرو های خود به نام “نگین سرویس، خدمتی به بلندای یلدا” را به پایان رسانده است، این طرح فروش زمستانه را با شرایط مناسب و قیمت هایی متفاوت از امروز آغاز کرد و از جمله خصوصیات ویژه این طرح می توان به قیمت قطعی, افزایش تسهیلات با بازپرداخت بلند مدت، سرمایه گذاری با سود مناسب تا 32 درصد و 50 هزار کیلومتر سرویس دوره ای رایگان برای تمامی محصولات اشاره کرد.

سفران در 2 تیپ، فلوئنس در 3 تیپ، اسکالا در 4 تیپ، سیمبل در 2 تیپ، داستر در 3 تیپ و کولئوس در 2 تیپ محصولاتی هستند که با استقبال و اعتماد مشتریان، به یکی از خودروهای خاص بازار در مقایسه با رقبای خود تبدیل شده اند و در این طرح فروش ویژه به مشتریان عرضه خواهند شد.

شکوهی گفت: کیفیت بالا, قیمت مناسب و خدمات گسترده نگین خودرو در سراسر کشور از عوامل مهم در استقبال مشتریان از رنو در ایران است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شعب و نمایندگی های شرکت نگین خودرو و یا نشانی اینترنتیwww.neginkhodro.com مراجعه کنند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *