آخرین اخبار

تبلیغ خودروی چینی در همایش اقتصاد مقاومتی + عکس

hamayesh eghtesad moghavemati

همایشی که در راستای اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی برگزار شده بود، بستری برای تبلیغ خودروهای چینی شد.

به گزارش کارنت به نقل از تسنیم، امروز “همایش اقتصاد مقاومتی بر پایه اقتصاد دانش‌بنیان” توسط معاونت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار شد. این همایش با هدف تسرّی گفتمان و ادبیات واحد براساس مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی و اجماع و اصلاح قرائت‌های مختلف و ایجاد همسویی و اتفاق نظر در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی آغاز شده بود. براساس اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار بود این همایش با سخنرانی نوبخت رئیس سازمان آغاز شود اما جلسات مختلف آقای سخنگوی باعث شد تا نتواند در همایش حاضر شود.

البته علاوه بر غیبت رئیس سازمان؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر کشور و رئیس سازمان امور مالیاتی کشور هم علی‌رغم هماهنگی‌ها در برنامه امروز حاضر نشدند. اگر از غیبت مسئولین در این برنامه بگذریم نباید از حاشیه‌های آن گذشت.

برنامه‌ای که قرار بود گفتمان و ادبیات اقتصاد مقاومتی را برای حاضران توضیح دهد امروز محملی برای تبلیغ خودروهای چینی شده بود. علاوه بر اینکه یک شرکت خودروسازی چینی اسپانسری این همایش را به‌عهده گرفته بود مدیرعامل آن هم در لیست یکی از سخنرانان همایش قرار داشت.

این مدیرعامل چینی در سخنان خود به وضعیت فعلی بازار ایران اشاره کرد و در ادامه به ارائه توضیحاتی در مورد برنامه‌های شرکت در ایران پرداخت. حضور این شرکت آن هم در همایشی که نام اقتصاد مقاومتی را یدک می‌کشد برای برخی از حاضران نیز علامت سؤال داشت.

نکته قابل توجه آنکه در حاشیه همایش امروز این شرکت چینی با آوردن چند خودرو اقدام به معرفی محصولات خود برای مهمانان نیز کرده بود.

khodro chini

 حال این پرسش مطرح است: همایشی که در راستای اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی برگزار شده بود، چرا باید بستری برای تبلیغ خودروهای چینی باشد؟!

برچسب ها

یک نظر

  1. خوب ما هم به کمک همین برادران چینی، تحریم ها را دور می زدیم دیگه!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *