آخرین اخبار

ماجرای عکس‌های هایما S7 ایران‌‌خودرو در شبکه‌های اجتماعی

در آستانه ورود هایما s7 خودروی جدید ایران‌خودرو به بازار، عکس‌هایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مدعی است این خودرو در تست‌های فنی باعث صدمه دیدن دو شهروند شده است؛ خبری که از سوی مسئولان ایران‌خودرو تکذیب شد.

به گزارش آنا، هایما S7 محصول جدید شاسی بلند ایران‌خودرو است که چندی پیش از آن رونمایی شد. این خودرو قرار است جایگاه ایران‌خودرو را در میان شاسی بلندهای ارزان قیمت احیا کند. تولید هایما S7 در سایت خراسان آغاز شده و کارهای مربوط به برندینگ و بازاریابی آن هم در حال انجام است. این خودرو قرار است به زودی به بازار بیاید.

شاسی بلند جدید ایران‌خودرو در دو مدل گیربکس دستی 71 میلیون و 900 هزار تومان و گیربکس اتوماتیک 78 میلیون و 900 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

در آستانه به بازار آمدن این خودرو، عکس‌هایی از آزمایش فنی این خودرو در خیابان‌ها منتشر شده است. در توضیح این تصاویر آمده که این خودرو در تست فنی در تهران پلوس بریده و دو نفر را روانه بیمارستان کرده است. پلاک نشان‌دهنده این است که این خودرو نسخه «آزمایش فنی» در تهران است.

یک منبع آگاه در ایران‌خودرو گفت: این خودرو برای تست فنی در حال انتقال بود که در یکی از خیابان‌های تهران دچار تصادف شده است.

وی شکستگی شیشه این خودرو را هم به دلیل تصادف سرنشین با شیشه خودرو عنوان و بریدن پلوس را کاملا تکذیب کرد.

haima s7 carsh haima s7 carsh1 haima s7 carsh2 haima s7 carsh3

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *