آخرین اخبار

بارش در تمامی محورهای مواصلاتی استان زنجان/ آزادراه زنجان-قزوین لغزنده است

مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان از بارش برف و کولاک موضعی در محورهای مواصلاتی استان زنجان خبر و داد و گفت: تردد در جاده‌ها با زنجیر چرخ انجام می‌شود.

به گزارش کارنت، مسعود خوشکام در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: بارش برف محور زنجان – طارم به ویژه گردنه‌های «خانچای»، «ذاکر» و «بادامستان» را سفید پوش کرده است.

وی با اشاره به بارش برف در محور تهم – چورزق و گردنه « آق‌گدیک» ابراز کرد: محور زنجان – دندی گردنه‌های «چایرلو» و «قلی‌کندی» به علت بارش برف لغزنده است.

مسئول مرکز مدیریت راههای اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان بیان کرد: بارش برف محورهای ابهر – خدابنده گردنه « قره‌آغاج» و زنجان – بیجار گردنه «سعیدآباد» و ورودی شهر حلب را لغزنده کرده است.

وی عنوان کرد: تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری حاکی از آن است که بارش برف در آزادراه‌های زنجان – قزوین، زنجان – تبریز و حوزه استحفاظی ماهنشان و خدابنده سبب لغزندگی سطح جاده شده است.

خوشکام تصریح کرد: به علت بارش برف و کولاک موضعی در محورهای مواصلاتی استان زنجان تردد وسایل نقلیه فقط با زنجیر چرخ انجام می‌شود.

وی به مسافران توصیه کرد: تا ظهر امروز از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و در هنگام تردد و سفرهای ضروری از ایمنی وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کنند.

مسئول مرکز مدیریت راههای اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: تلفن گویای 141 و سامانه 1000241141 و تلفن 1816 به شکل 24 ساعته آماده پاسخ‌گویی به مسافران است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *