آخرین اخبار

فروش 2000 دستگاه ساندرو در کمتر از1.5 ساعت/ رنو به مرز 50 میلیون تومان رسید

مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از فروش 2000 دستگاه خودرو ساندرو در کمتر از 1.5 ساعت خبر داد.

رضا تقوی گفت: فروش خودرو رنو ساندرو که محصول جدید و با کیفیت گروه خودروسازی سایپا است از ساعت 10 صبح امروز آغاز شده است.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده مقرر شد که 1500 دستگاه ساندرو به صورت تحویل فوری و 1500دستگاه از آن به صورت پیش فروش و تحویل در بهمن ماه سال جاری با شرایط مناسب به فروش برسد.

تقوی تصریح کرد: خوشبختانه استقبال از خرید این خودرو به نحوی بود که در اغلب نمایندگی ها جهت ثبت نام، افراد زیادی حضور یافته و متقاضی ثبت نام این خودرو بودند و در مدت کمتر از 1.5 ساعت تعداد 2000 دستگاه خودرو به فروش رسید.

وی گفت: این خودرو در دو مدل دستی با قیمت 42 میلیون و نهصد هزار تومان و اتوماتیک 48 میلیون و نهصد هزار تومان عرضه شده  است و در طرح پیش فروش این محصول مبلغ 27 میلیون پیش پرداخت برای ساندرو اتوماتیک و 24 میلیون تومان برای ساندرو دنده ای با شرایط تحویل در بهمن ماه در نظر گرفته شده که با استقبال خوب مردم روبرو شده است.

مدیر بازاریابی و فروش گروه سایپا گفت: در این طرح، به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول و به منظور ایجاد شرایط مطلوب تر برای مشتریان محترم و با تاکید مدیریت ارشد گروه، مبلغ یک میلیون تومان تخفیف در فروش فوری این خودرو در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در صورت افزایش تیراژ تولید، ظرفیت های تکمیلی برای این خودرو درنظر گرفته خواهد شد که به اطلاع خریداران عزیز خواهد رسید.

لازم به ذکر است که خودرو ساندرو علاوه بر موتور پرقدرت، امکانات مناسب و زیبایی ظاهری، دارای کیفیت بسیار عالی و صندوق بزرگ می باشد که این خودرو را در بازار خودروهای هاچ بک متمایز می کند.

رنو پیش از آنکه برجام اجرایی شود به رونمایی از ساندرو پرداخت تا این خودرو در کشورمان به تولید برسد و امروز وضعیت به گونه‌ای باشد که سایپا بتواند فروش رسمی آن را آغاز کند.

داده ساندرو در رنج قیمتی زیر 50 میلیون تومان، عرضه می‌شود که با توجه به بهره‌گیری از گیربکس قدرتمند ساندرو به عنوان ارزان ترین خودرو کیفی دنده اتوماتیک در کشور مطرح کرده است.

این خودرو در دو سطح قیمتی به صورت دنده ای 42 میلیون 900 هزار تومان و اتوماتیک 48 میلیون و 900 هزار تومان در بازار قابل عرضه است که با این قیمت رنو ساندرو، جزو ارزان‌ترین خودروهای با کیفیت اتوماتیک در ایران محسوب می شود.

تفاوت ساندرو دستی و اتوماتیک این محصول را می توان در آینه های جانبی با قاب همرنگ بدنه، زه جانبی همرنگ بدنه در پایین درها و دستگیره های همرنگ بدنه در مدل اتوماتیک تشخیص داد درحالی که در مدل دستی این قطعات به رنگ مشکی تولید و عرضه شده است.

 

رنو که حدود هشت سال است در ایران به تولید خودرو می‌پردازد، طی سال‌های گذشته با عرضه انواع ال90 توانست کارنامه خوبی از خود در ایران ارائه دهد و مشتریان خود را راضی نگه دارد. حال در دور جدید همکاری هایش با ایران، سه استراتژی را در پیش گرفته است.

نخست آنکه از طریق دو شرکت ایران خودرو و سایپا به تولید خودروهای زیر 50 میلیونی برای طبقات متوسط ادامه دهد و روی پلات‌فورم ال90 محصولات جدیدی را در دو کارخانه به تولید برساند.

استراتژی دوم هم این است تا از طریق نگین خودرو به عنوان نمایندگی رسمی خود، بازار خودروهای 60 تا 120 میلیونی را هدف گیرد و به رقابت با انواع خودروهای چینی بپردازد.

سوم هم در صورت جلب نظر مقامات صنعتی کشور خود راسا اقدام به احداث یک خط تولید کرده و بخشی از محصولاتش را در ایران ساخته و روانه بازارهای مورد نظرش کند.

به نظر می رسد رنو در دور جدید همکاری خود با خودروسازان ایرانی حساب ویژه‌ای روی بازار ایران باز کرده و قصد دارد تا از طرق مختلف طبقات گوناگون ایرانی را جذب محصولاتش کند.

شرایط پیش فروش رنو ساندرو با شرایط ویژه – دی94

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *