آخرین اخبار

شرايط فروش اقساطي خودروهاي bmw ،الفارومئو و رنو اعلام شد

نماينده رسمي  رنو فرانسه در ايران پس از استقبال گسترده علاقه‌مندان اين برند اصيل و اروپايي در طرح پاييز طلايي رنو و اتمام اين طرح، شرايط متفاوت فروش محصولات خود را در روز هاي پاياني فصل پاييز اعلام کرد.اين شرايط در حالي از سوي نماينده رنو اعلام شد که در مقايسه با شرايط فروش پيشين، با درخواست علاقه‌مندان به نهمين خودرو‌ساز بزرگ جهان، شرايط فروش اقساطي فلوئنس فول و نيمه فول 2016، کولئوس نيمه فول، داستر PH2 و همچنين سيمبل اعلام شده است.
طبق اعلام واحد بازاريابي شرکت نگين خودرو در اين شرايط جديد، قيمت و نحوه فروش محصولات شرکت نيز تغيير داشته و تنوع بي سابقه براي مشتريان فراهم شده است.مدير بازاريابي شرکت نگين‌خودرو با اعلام اين خبر بيان‌کرد: براي رفاه حال مشتريان اين برند اصيل و اروپايي، در شرايط جديدي که اعلام شده، هزينه شماره‌گذاري خودرو‌ها از مبلغ قابل پرداخت توسط مشتري کسر شده است و اين هزينه در زمان شماره گذاري توسط مشتري پرداخت خواهد شد.
رنو داستر، ستاره محصولات رنو در ايران نيز در اين شرايط فروش با بيمه بدنه رايگان به فروش مي‌رسد  و تسهيلات 6 تا 24 ماه  براي ديگر خودرو‌ها پيش بيني شده است.  همچنين رنو فلوئنس MT، که از سوي ISQI محبوب‌ترين خودروي سدان زير 100 ميليون تومان لقب گرفته است، با شرايط اقساطي 10 ماهه بدون کارمزد عرضه مي شود. براي نخستين بار، تمام  محصولات در اين طرح به صورت 7 و 10 روز کاري تحويل مشتريان خواهد شد و تنها سفران 2000 سي سي 20 روزه تحويل  داده مي‌شود. در اين طرح تمام  محصولاتي که توسط نگين‌خودرو به بازار عرضه مي‌شوند،  با 5 سال  يا 150 هزار کيلومتر گارانتي به فروش مي‌رسند و هم‌وطنان مي‌توانند با مراجعه به سايت شرکت نگين‌خودرو در سراسر کشور اطلاعات بيشتر  را  کسب کنند.
شرکت پرشيا‌خودرو با ايجاد تغيير در شرايط فروش دو  نوع از خودروهاي خود چند مدل ب‌ام‌و مدل 2016 را به جدول اضافه کرده و قيمت X4  را نيز براي مدل 2015 اندکي کاهش داده است. اين شرايط فروش از اول آذر ماه شروع شده است. مدت تحويل ها و نرخ تسهيلات اين شرکت تغييري نداشته است و همچنان خودروهاي خود را از 6 تا 36 ماه اقساط مي‌کند.
شرکت آلفاموتور با غيبت چند هفته اي  دوباره به ليست فروش اقساطي باز‌گشته است و خودروي جوليتا را با پيش پرداخت 70 ميليون توماني و اقساط 18 و 24 ماهه به‌صورت 7 روزه تحويل مي‌دهد. در اين طرح شرکت آلفاموتور چک اول و دوم را هر کدام به مبلغ 5/7ميليون تومان دريافت مي‌کند و شروع اقساط سه‌ماه پس از تحويل خودرو خواهد بود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *