آخرین اخبار

دولت به جای وام 25 میلیونی خودرو “وام ازدواج” را افزایش دهد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید به جای دادن وام 25 میلیونی خودرو زمینه ازدواج جوانان را فراهم کرده و وام ازدواج را افزایش دهند.

به  گزارش کارنت به نقل از تسنیم ، اسماعیل کوثری شامگاه سه‌شنبه در مراسمی که به منظور بزرگداشت هفته بسیج در مسجد آقا علی اشرف ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: بسیج همواره در راستای دستورات الهی و ولایی گام بر می‌دارد.
فرمانده دفاع مقدس بیان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی که در بین جوانان ما وجود دارد برگرفته از صدر اسلام و بزرگان دین بوده و تمامی امور بسیجیان فقط در راه خدا و برای خدا است.
کوثری افزود: پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) حکومت را از آن مردم و حکومت دانسته و امام خمینی(ره) با همین دید انقلاب اسلامی ایران را پایه‌گذاری کرد و با استعانت از خداوند متعال و با توجه به سیره ائمه اطهار(ع) به عنوان خدمت‌گذار مردم و بدون هیچ چشم‌داشتی، توانست این انقلاب عظیم را به پیروزی برساند.
وی با اشاره به دور اندیشی امام خمینی(ره) و اهمیت بسیج افزود: با اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جنگی در کار نبود ولی امام راحل در 5 آذر 58 دستور تشکیل این نهاد مردمی را صادر کردند که نشان از دور اندیشی ایشان بود.
فرمانده دفاع قدس با اشاره به مشکلات کشور تصریح کرد: در سطح کشور مشکلات زیادی وجود دارد که اغلب، این مشکلات را از چشم مسئولان می‌بینیم این در حالی است که این افراد با تغییر افکار خود می‌توانند به بسیاری از این مشکلات خاتمه دهند پس این تفکر، همان تفکر بسیجی است و کشور به وسیله آن به دستاوردهای بلندی هم‌چون انرژی هسته‌ای رسیده است.
کوثری با اشاره به کشمکش‌های موجود در کشورهای منطقه افزود: گروه‌های تروریستی به ویژه گروه داعش با سیاست‌های دولت آمریکا و اسرائیل و با حمایت مالی کشور عربستان در حال قتل و عام مردمان کشورهای منطقه هستند که حکومت خلیفه‌ای را در کشورهایی هم‌چون عراق و سوریه به وجود بیاورد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح برجام و مذاکرات اخیر اظهار داشت: باید تیم مذاکره کننده کشورمان دیپلماسی تهاجمی داشته و در برابر دولت‌های غربی سرخم نکنند چون دولت‌های غربی خواهان پیشرفت کشور اسلامی ما نیستند و برای همین گاهی جلساتی برای ممانعت از پیشرفت ایران تشکیل می‌دهند.
کوثری با اشاره به وام 25میلیونی خودرو افزود: این کار هیچ سودی برای مردم ندارد، بنابر این اگر مسئولان به فکر مردم هستند به جای وام خودرو می‌توانند وام ازدواج را افزایش دهند تا جوانان ایران اسلامی با پشتوانه بهتری بتوانند تشکیل خانواده بدهند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *