آخرین اخبار

توضیحات ایران‌خودرو درباره زمان تحویل خودروهای با وام 25میلیونی

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: در فرآیند تحویل خودروهای طرح تسهیلات 25 میلیون تومانی مشکلی به وجود نیامده است و خودروها طبق برنامه ریزی‌های اولیه طرح، در زمان اعلام شده تحویل مشتریان می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، مصطفی خان کرمی در خصوص بخشنامه ارسالی به نمایندگی‌های ایران خودرو که باعث ایجاد شبهات و نگرانی‌هایی برای خریداران محصولات شده، اظهار کرد: این بخش نامه طبق روال همیشگی ارسال شده و موضوع جدید و نگران کننده ای نیست.

وی افزود: برای تسهیل و تسریع در فرآیند واگذاری محصولات به مشتریان، خودروهای تولید شده به صورت امانی به نمایندگی‌ها ارسال می شود تا پس از طی شدن مراحل قانونی خرید، بلافاصله تحویل خریداران بشود.

خان کرمی با بیان اینکه در بخشنامه اخیر یکبار دیگر بر ممنوعیت تحویل خودروهای امانی بدون سند و پلاک انتظامی تاکید شده، گفت: این ممنوعیت از قبل نیز وجود داشته و ارتباطی به طرح فروش تسهیلاتی ندارد بلکه طبق روال همیشگی ایران خودرو، تحویل خودرو به مشتری بدون پلاک، سند و بیمه نامه مجاز نیست.

وی در خصوص موضوع تحویل خودروها قبل از صدور فاکتور به مشتریان نیز اظهار کرد: رویه همیشگی شرکت ایران خودرو این بوده و همواره به نمایندگی ها نیز به صورت رسمی اعلام شده است که تحویل خودرو بدون پلاک و سند به مشتری به دلایل ملاحظات اعلام شده نیروی انتظامی و همچنین جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی برای خودرو مجاز نیست.

وی در خصوص زمان صدور فاکتور تعهدات طرح 25 میلیونی اعلام کرد: طبق ضوابط اعلام شده طرح تامین وجوه از منابع بانکی باید پس از تحویل چک ها و مدارک به بانک صورت گیرد که این فرایند توسط شرکت ایران خودرو انجام شده است و با تایید و تامین بانک عامل، صدور فاکتور آغاز خواهد شد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در پایان گفت: مشتریان ایران خودرو در اجرای طرح و دریافت خودرو نگرانی نداشته باشند زیرا طرح ملی دولت بی شک تا آخرین مرحله اجرایی خواهد شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *