آخرین اخبار

فیس‌لیفت خودروی دنا چه زمانی وارد بازار می‌شود ؟

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو می‌گوید به زودی، چند خودروی جدید و داخلی در ایران خودرو تولید و روانه بازار می شود.

هاشم یکه زارع، با اعلام این خبر اظهار داشت: تولید ۳ خودروی جدید در گروه صنعتی ایران خودرو با نام پروژه های «ایکس۴۰۹»، «ایکس ۴۱۱» و «ایکس ۵۰۲» را در دستور کار داریم که به احتمال زیاد محصول “X409” تا پایان سال جاری به بازار کشور عرضه خواهد شد.

وی در خصوص این خودروها اضافه کرد: تا کنون نامی برای این محصولات جدید ایران خودرو انتخاب نکرده ایم و احتمالا چندی قبل از رونمایی و عرضه در بازار، نام در خوری برای این خودروها انتخاب خواهیم کرد.

یکه زارع درباره این خودروهای جدید ابراز کرد: در حقیقت به دنبال تنوع در محصولات هستیم به همین خاطر طراحی و تولید این ۳ خودرو در دستور کار قرار گرفته است که امیدواریم مورد توجه و استقبال شهروندان قرار گیرد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو که با پرشین خودرو گفت گو می کرد افزود: محصول «ایکس ۴۰۹» نسل جدیدی از خودرو “دنا” است و در خصوص قیمت آن به یک قیمت واحد رسیده ایم اما همچنان در حال بررسی هستیم تا قیمت متعادلی تصویب کنیم و قدر مسلم قیمت اعلام شده بیشتر از ۵۰ میلیون تومان نخواهد بود.

وی در خصوص دیگر خودروهای تولیدی بزرگترین خودروسازی خاورمیانه بیان کرد: محصول «ایکس ۴۱۱» بر روی پلت فرم خودرو ۲۰۶ به تولید انبوه خواهد رسید.

یکه زارع در پایان خاطرنشان کرد: خودرو «ایکس ۵۰۲» نیز محصول جدیدی است که به احتمال بسیار جایگزین “پژو پارس” خواهد شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *