آخرین اخبار

بخشنامه توقف وام 25میلیونی را دریافت نکردیم/ قرار بود 300هزار خودرو بفروشیم

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اعلام “بخشنامه توقف طرح وام 25میلیون تومانی خودرو را هنوز دریافت نکردیم” گفت: قرار بود تا اردیبهشت سال آینده 300هزار خودرو بفروشیم.

به گزارش کارنت، مصطفی خان‌کرمی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه هنوز وزارت صنعت بخشنامه جدیدی مبنی بر توقف فروش خودرو در قالب وام 25میلیون تومانی را به شرکتهای خودروساز ابلاغ نکرده، اظهار داشت: قرار بود براساس طرح وام 25میلیونی تا اردیبهشت 95، 300هزار دستگاه برای جبران رکود بازار به فروش برسد. بانک مرکزی نیز قرار بود اقدامات لازم را در این رابطه انجام دهد.

وی با اعلام اینکه امروز بانک مرکزی اعلام کرده سقف اعتبار وام 25میلیونی 110هزار دستگاه است، افزود: براساس این اطلاعیه خودروسازان می‌بایست تا اردیبهشت‌ماه این میزان فروش را انجام دهند.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اظهار کرد: این شرکت 61هزار و 500 دستگاه از محصولات خود را تا ساعت 15 امروز پیش‌ثبت‌نام کرده که از این رقم 50هزار خودرو خریداری شده است.

وی با ابراز “تاکنون سهمیه‌ای برای ما در فروش خودرو تعیین نشده است” گفت: تا زمانی که وزارتخانه بخشنامه جدیدی را به ما ابلاغ نکند محصولات خود را با مدیریت بازار به فروش خواهیم رساند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *