آخرین اخبار

ابهام در پرداخت وام 25 میلیونی خرید خودرو

در حالی مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی اعتبار پرداخت تسهیلات 25 میلیون تومانی خرید خودرو را نامحدود اعلام کرده که گفته می‌شود اعتبار این تسهیلات برای صد هزار دستگاه خودرو تامین شده است.

به گزارش کارنت به نقل از ایسنا، پرداخت تسهیلات 25 میلیون تومانی خرید خودرو در حالی آغاز شده که ابهاماتی درباره مدت زمان پرداخت این تسهیلات ایجاد شده است.

در این زمینه در حالی مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی اعلام کرده‌اند که پرداخت این تسهیلات تا اردیبهشت ماه سال‌ آینده ادامه دارد که معاون فروش ایران خودرو از تعیین سقف برای پرداخت این تسهیلات خبر داده است.

سید علی اصغر میرمحمد صادقی – مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی، در این زمینه اعلام کرده که “برای ارائه‌ تسهیلات طرح‌های رونق اقتصادی، از نظر مبلغ، سقفی در نظر نگرفته‌ایم و سقف تسهیلات بسته به تقاضای مردم شناور است”.

این در حالی است که معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو اظهار کرده که ” بانک مرکزی اعتبار خرید 100 هزار دستگاه خودرو با استفاده از تسهیلات 25 میلیون تومانی را تامین کرده است بنابراین تا زمان اتمام این اعتبار پرداخت این تسهیلات ادامه خواهد یافت”.

در این شرایط مشخص نیست که اعتبار تسهیلات 25 میلیون تومانی خرید خودرو چه میزان بوده و پرداخت این تسهیلات تا چه زمانی ادامه خواهد یافت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *