آخرین اخبار

آمارهای متفاوت فروش خودرو با طرح وام 25 میلیون تومانی

وزارت صنعت در کنار آمارهای مختلف میزان فروش خودروسازان با تسهیلات 25 میلیون تومانی مجموع فروش دو شرکت ایران خودرو و سایپا را تا پایان امروز بیش از 40 هزار خودرو اعلام کرد.

به گزارش کارنت به نقل از تسنیم، مطابق اعلام برخی منابع در شرکت‌های خودروساز میزان فروش خودرو از روز نخست اجرای طرح وام 25 میلیون تومانی خرید خودرو تا ساعت 17 امروز بیش از 37 هزار دستگاه بوده است.

اما در این میان آمارهای دیگری سخن از فروش 45 هزار دستگاه خودرو تا به امروز دارد. معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت : طی دیروز و امروز 19 هزار و 400 دستگاه خودرو از محصولات تولیدی گروه سایپا به فروش رفت . مدیر ارتباطات گروه صنعتی ایران خودرو هم گفته است : این شرکت خودروساز از آغاز اجرای طرح فروش تسهیلاتی خودرو تا ساعت 17 امروز 25 هزار دستگاه خودرو فروخت .

البته وزارت صنعت هم با اطلاعیه‌ای آمار جدیدی را از میزان فروش محصولات دو شرکت ایران خودرو و سایپا اعلام کرده است. مطابق این اطلاعیه بیش از 40 هزار خودرو در دو روز آغاز طرح وام 25 میلیون تومانی خودرو به فروش رفته است.

براساس این گزارش، تا عصر امروز(سه شنبه 19 آبان ماه ) در ایران خودرو بیش از 20 هزار خودرو ثبت نام شده است که 40 در صد آن پژو 405 نزدیک به 30 در صد سمند و مابقی به پژو پارس، ال 90 وپژو 206و دنا بوده است.

همچنین در گروه خودروسازی سایپا نیز بیش از 19 هزار  خودرو ثبت نام شده که 70 درصد آن متعلق به پراید و تیبا و مابقی به خودر های ال 90 و وانت زامیاد برلیان بوده است

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *