آخرین اخبار

واکنش وزیر صنعت به زمزمه نخریدن خودرو در طرح جدید دولت

وزیر صنعت با اشاره به این که برخی برای تشویق مردم به نخریدن خودرو در طرح جدید دولت تقلا می‌کنند این حرکت را خیانت به کشور است گفت: شعور مردم خیلی بیشتر از این حرف‌ها است.

به گزارش کارنت به نقل ازتسنیم، محمدرضا نعمت‌زاده در یک نشست خبری با اعلام این مطلب درباره تحریم وام خودرو اظهار کرد: اگر افراد ناامید و مخرب بگذارند مردم از طرح خرید اقساط خودرو استقبال می‌کنند به طوری که در 4 ساعت ابتدایی امروز 5 هزار نفر برای خرید خودرو ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: هر فردی می‌تواند پشت کامپیوتر بنشیند و هرچه می‌خواهد بنویسد اما اینکه چقدر جوانان را دوست داریم و به تولید ملی اهمیت می‌دهیم موضوع دیگری است. کمپینی که برای نخریدن خودرو طرح جدید دولت راه افتاده است خیانت به کشور است.

وزیر صنعت ادامه داد: زمان بازپرداخت وام خودرو تغییری نکرده است و براساس اعلام قبلی بازپرداختی 7 ساله دارداما شرایط خرید 4 ساله خودرو نیز فراهم است.

نعمت‌زاده خطاب به خبرنگاران گفت: از تمام خبرنگاران کشور دعوت می‌شود که 20 نفر 20 نفر برای بازدید از خودروسازی‌های کشورو توانمند‌ی‌های آنها به کارخانه‌ها مراجعه فرمایند.

وی افزود: در نیمه اول اسفند نیز نمایشگاهی با عنوان توانمندی‌های صنعت خودرو خواهیم داشت که کسانی که در فضای مجازی این نمایشگاه و خرید خودرو  را نیز تحریم می‌کنند مردم به دنبال آنها نمی‌روند و شعور مردم خیلی بیشتر از این حرف‌ها است.

وزیر صنعت تاکید کرد: در صورتی که از این خودروسازی‌ها بازدید شود مشخص می‌شود که کیفیت خودروهای ساخته شده در کشور به چه شکل است و خودروی خوب درست کردن به چه شکل ا نجام می‌شود. بعضی افراد فکر می‌کنند که خودروسازان ما فوت می‌کنند و خودرو درست می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. اقای وزیر کشتار در جاده های ما صدق گفتار شما را تائید میکند .
    همانطور که گفتید مردم ما شعور دارند و تصمیم گرفته اند این شعور خود را به امثال شما دیکته کنند .شب دراز است و قلندر بیدار .

  2. اين يك نيرنگي بيش نيست، هركه فريب خورد، بداند كه ستم به اين به ملت به خاطر وجود امثال اوست. و اقاي وزير خينتكار شمايي هستي كه معلوم نيست به جاي دادن وام البته نه با سود گزاف ١٦ درصد، براي ازدواج و اشتغال، از خودرو ساز قاتل حمايت مي كني.

  3. متاسفانه تو ایران هیچ مقامی از مدم بیچاره حمایت نمیکنه همه به فکر سود خودشونن.آقای وزیر همه ی مردم میدونن ماشینهای تولید داخل چ کیفیتی دارن.خودت که عمرا سوار این گاری های ایرانخودرو بشی.خواهشا ی کمی هم به فکر مردم باشین.هر بار این شرایطی که ایرانخودرو به مردم میده را نگاه میکنم دلم به حال خودمون میسوزه یعنی اگه خیلی زیاد هم ماهیانه بدی پنج میلیون به بالا باید سود بدی.این به جای خودش که هر ماشینی بخریم خوده ماشین سه چهار میلیون افت قیمت داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *