آخرین اخبار

متقاضیان وام خودرو دسته‌چک 10 برگی آماده کنند + جدول کامل اقساط

بر اساس شرایطی که خودروسازان به نمایندگی ها برای خرید خودرو با وام 25 میلیونی ابلاغ کردند، اولا علیرغم مصوبه دولت مبنی بر اعطای تسهیلات 7 ساله، خودروسازان فقط 4 ساله وام می دهند، ثانیا متقاضیان باید حداقل یک دسته چک 10 برگی برای این وام ارائه کنند.

به گزارش ک تسنیم، شرکت ایران خودرو شرایط فروش اعتباری محصولات خود را در قالب وام 25 میلیون تومانی خرید خودرو به نمایندگی‌ها ابلاغ کرد. افراد متقاضی برای خرید محصولات  این شرکت،باید فرم قرارداد فروش رهنی، وکالت نامه فک پلاک، فرم تعهد‌نامه، پرینت حساب جاری صادر کننده چک(30 گردش آخر)، گواهی امضای محضری متقاضی و صادر کننده چک و صادر کننده چک ضمانت را به همراه یک فقره چک ضمانت به همراه کل مبلغ اصل و فرع وام از شخص ثالث یا از شخص صاحب چک با امضای شخص ثالث را در کنار کپی شناسنامه و کارت ملی خود و صادر کننده چک به نمایندگی های فروش این شرکت ارائه کنند.

نمایندگی های فروش این شرکت بعد از اعتبار سنجی مدارک دریافتی فرد متقاضی ا زبانک مرکزی در قالب یک پیامک به گوشی همراه فرد اعلام می‌کنند که وی حائز دریافت وام است یا خیر.

نکته قابل توجه در شرایط محصولات این شرکت ارائه تعداد مختلف چک در خودروهاست. به عنوان مثال در فروش 24 ماهه دنای تریم دو رنگ با پیش‌پرداخت17میلیون و 718 هزار تومان متقاضی باید 8 چک سه ماهه به نمایندگی ارائه کند. در شرایط پرداخت 48 ماهه این خودرو با پیش‌پرداخت 18 میلیون و 250 هزار تومان باید 12 چک 4 ماهه به نمایندگی تحویل دهد.

جزئیات کامل پرداخت تسهیلات 25 میلیون تومانی برای محصولات ایران خودرو را اینجا ببینید.

جزئیات کامل پرداخت تسهیلات 25 میلیون تومانی برای محصولات سایپا را اینجا ببینید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *