آخرین اخبار

44 خودروی سواری و وانت مشمول وام 25 میلیونی دولت شدند

25 نوع خودرو از شرکت هایی خودرو سازی ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو ؛ کرمان خودرو، مدیران خودرو و خودرو سازی راین و 19 نوع خودرو غیر سواری شامل بهمن دیزل ، ایران خودرو دیزل، پارس خودرو و زامیادبرای دریافت وام 25 میلیونی خودرو معرفی شد.

به گزارش کارنت به نقل ازتسنیم، لیست شرکت‌های خودرو سازی که در طرح  وام 25 میلیونی خود قرار دارند اعلام شد. بر این اساس 25 نوع خودرو سواری و 19 نوع وانت و وانت دیزل وام دریافت می کنند.

بنا بر این گزارش، شرکت های ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو ؛ کرمان خودرو، مدیران خودرو، و خودرو سازی راین برای ارائه خودرو اقساطی با  وام 25 میلیون تومانی با دولت قرار داد بسته اند و در این طرح مشارکت دارند که طی روز هایی آینده ممکن است 1 خودرو سازی دیگر نیز به این لیست اضافه شود.

همچنین شرکت‌های  بهمن دیزل ، ایران خودرو دیزل،  پارس خودرو و زامیاد شامل خودرو هایی غیرسواری، وانت و خودرو‌های دیزلی هستند که در این طرح مشارکت خواهند داشت. در روز های آینده احتمال دارد  1 تا 2 خودرو سازی دیگر نیز به این لیست اضافه شود.

بنا بر این اساس 25 نوع خودورسواری و 19 نوع خودرو غیر سواری وانت ؛ وانت دوکابین و خودروهای دیزلی در این طرح مشارکت دارند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *