آخرین اخبار

تذکر به وزیر صنعت درخصوص عدم نظارت به کیفیت تولید خودرو

نماینده مردم سلسله و دلفان در تذکری نسبت به عدم نظارت به کیفیت تولیدات خودرو به وزیر صنعت تذکر داد.

به گزارش  کارنت به نقل از ایسنا، حجت خدایی سوری در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس به وزیر صنعت درخصوص عدم نظارت به کیفیت تولیدات خودرو تذکر داد و با مورد خطاب قرار دادن وزیر اظهار کرد: شما و تمام وزرای گذشته صنعت اگر تاکنون قصوری داشته‌اید شریک مرگ تمام ایرانیانی هستید که در جاده‌های کشور به علت بی کیفیتی خودرو و عدم استاندارد لازم جان خود را از دست داده‌اند.

وی همچنین ادامه داد: امروز مردم امیدوارند قوه قضائیه همچنان با مفسدان اقتصادی برخورد کند و ملت شهید پرور ایران نظاره‌گر اقدام مسئولان و قضات در این خصوص باشند زیرا در حال حاضر قوه قضائیه تنها روزنه امید مردم برای مبارزه با صاحبان فاسد قدرت می‌باشد.

نماینده مردم سلسله دلفان در تذکری به وزیر نیرو درباره علت تعطیلی سد تاج امیر شهرستان دلفان گفت: علی رغم نیاز ضروری در حوزه کشاورزی منطقه این اتفاق رخ داده است در حالی که وزیر نیرو به جای برنامه ریزی و حل مشکل آب در منطقه متاسفانه تنها به مناطق خاصی از کشور متمرکز شده است.

خدایی سوری در پایان اظهار کرد: لابی گری، سیاسی کاری و نگاه منطقه ای جای اصول علمی را گرفته است در حالی که مردم در بحران شدید بی آبی به سر می برند .

وی در پایان در تذکری به رییس جمهور خواستار رسیدگی و رفع معضل بیکاری در استان لرستان شد.

برچسب ها

یک نظر

  1. در شرایط تحریم تذکر در خصوص کیفیت خودرو بی معنی است.
    صنعت خودروی کشور در زمان دولت هشتم در حال رونق و کیفیت بود و با آمدن دولت های نهم و دهم و تحریم ها از رونق افتاد .
    بعد از دوران تحریم و گشایش های سیاسی و اقتصادی است که می توان به افزایش کیفیت امیدوار بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *