آخرین اخبار

آنچه باید درباره ترافیک غیرعادی امروز در تهران بدانید

ترافیک صبحگاهی امروز با سایر روزها متفاوت بود؛ آمارها نشان می‌دهد در تهران دست‌کم شاهد 25 تا 30 درصد افزایش ترافیک بوده‌ایم. مهندس همایون فتاحی رئیس مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران هم از ایجاد 180 کیلومتر ترافیک در معابر تهران خبر می‌دهد.

به گفته او در چهارمین روز از مهرماه که به نوعی اولین روز آغاز به کار برخی مدارس است، شاهد ایجاد 180 کیلومتر ترافیک در معابر شهر تهران بوده‌ایم.

با این حال بهتر است بدانید میزان ترافیک ایجاد شده در چهارم مهرماه امسال با اول مهر سال گذشته برابر است. به گونه‌ای که در اولین روز مهرماه سال گذشته 180 کیلومتر ترافیک در ساعت هشت صبح که به نوعی پیک ترافیک صبحگاهی است ایجاد شده بود.

از نظر مرکز کنترل ترافیک عامل اصلی این معضل اضافه شدن 400 هزار خودرو به به معابر است.

اولین ترافیک صبحگاهی امروز از آزاد راه تهران به کرج در محدوده شهید باکری ایجاد شد. بعد از آن شاهد بروز ترافیک در بزرگراه همت، آبشناسان، زین الدین و نواب بوده‌ایم.
فتاحی در مورد ترافیک عصرگاهی امروز می‌گوید: عمدتا پیک ترافیک عصرگاهی از ساعت 17 آغاز می‌شود اما بازه زمانی وسیع تری نسبت به صبح دارد و عمدتا طول ترافیک به 240 کیلومتر می‌رسد، اما چون بازه زمانی آن گسترده است مردم ناراحتی کمتری نسبت به صبحگاه دارند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *