آخرین اخبار

خط تولید تندر 90 هاچ‌بک (رنو ساندرو) در پارس‌خودرو / تصاویر

مراسم رونمایی از خودروی ساندرو محصول جدید گروه خودروسازی سایپا با حضور معاون وزیر صنایع و معادن و تجارت، مدیران گروه خودروسازی سایپا، نمایندگان شرکت رنوی فرانسه و رنو پارس، از خط تولید انبوه در محل کارخانه پارس خودرو برگزار شد.

مدیر عامل پارس خودرو در این مراسم گفت: بر اساس توافق صورت گرفته بین پارس خودرو و رنو قرار است که از طریق شبکه رنو یا بازار مشترک، محصولاتی که از این شرکت در کشور تولید می‌شود وارد بازار منطقه شود.

ناصر آقامحمدی در تشریح همکاری رنو و پارس خودرو گفت: ظرفیت شرکت پارس خودرو 300 هزار دستگاه در سال است که عمده و زیر بنا و زیر ساختهای شرکت پارس خودرو به شرکت رنو با قابلیت تولید 200 هزار دستگاه خودرو اختصاص داده شده و به این منظور 250 میلیون یورو سرمایه گذاری انجام دادیم.

وی در ادامه افزود: ما توانستیم با ثبت رکورد تولید 316 هزار دستگاه خودرو در سال 90 نشان دهیم که پارس خودرو می تواند این ظرفیت بالقوه را بالفعل کند. متاسفانه در تحریم، سال 91 تولید ما با یک افت جدی همراه بود که تولید فقط به 40 هزار دستگاه در سال رسید که برای پارس خودرو سالهای سختی را رقم زد و از آن جا که رویکرد شرکتمان همکاری با شرکای تجاری بود از این تحریم‌ها لطمات خیلی جدی دیدیم و حتی مجبور شدیم بخشی از شرکت را به صورت نیمه تعطیل در بیاوریم و بخشی از تولید را به طور کامل متوقف کنیم که در مجموع حدود 13 میلیون یورو به شرکت پارس خودرو لطمه وارد شد.

آقا محمدی ادامه داد: برنامه ما این است که تا آخر سال با همکاری شرکت رنو پارس 10 هزار خودرو تولید کنیم. ویژگی های این محصول فضای داخلی بزرگ، راحتی سرنشین، موتور قوی 1600 و پرفورمنس خوب از مشخصات اصلی این خودرو هستند. که به طور کلی به لحاظ مختلف کیفیت و امکانات به نظر می آید که این خود رو مطابق سلیقه مصرف کننده ایرانی خواهد بود.

وی با بیان این که سعی بر ارائه ساندرو با قیمتی متعادل به مردم است گفت: ما مطمئن هستیم خودروی ساندرو چه به لحاظ مشخصات فنی، چه به لحاظ کیفیت و چه به لحاظ قیمت، لایق اسم پارس خودرو، سایپا و شرکت رنو است و مشتریان ما را راضی خواهد کرد.

قیمت خودروی جدید ساندرو شرکت پارس‌خودرو اعلام گردید

اولین تجربه رانندگی با رنو ساندرو اتوماتیک

مشخصات فنی رنو ساندرو

reno sandro1 reno sandro2 reno sandro3 reno sandro4 reno sandro5 reno sandro6 reno sandro7 reno sandro8 reno sandro9 reno sandro10 reno sandro11 reno sandro12 reno sandro13 reno sandro14 reno sandro15 reno sandro16 reno sandro17 reno sandro18 reno sandro19 reno sandro20

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *