آخرین اخبار

تصاویری از تاثیر کمپین «تحریم خودرو» بر خرید خودرو صفر

بر اساس اعلام رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی شماره‌گذاری خودروهای صفر در پنج ماهه امسال 15 درصد کاهش یافت.

تصاویری از کاهش مراجعه مردم برای شماره گذاری خودرو

مرکز شماره گذاری شماره گذاری و پلاک

برچسب ها

‫6 نظرها

 1. کاش اصلا نخرند .آخه پراید 20 میلیون ؟؟؟؟ پژو 30میلیون میارزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. سعید جان اینها هم ثبت نام از قبل بوده اند کم کم این کاهش مراجعه به 70 درصد خواهد رسید .
  ماه گذشته خبر موثق دارم کرمان خودرو برای S5 فقط یک مورد ثبت نام داشته است .
  سه الی چهار ماه دیگر نتیجه کار مثبت مردم در تحریم اشغالسازها نمایان خواهد شد .
  اندکی صبر سحر نزدیک است .

  1. بمدت بیش از 35 سال است که داریم خودروی بی کیفیت میخریم
   دیگر کافیست . این لگن سازان در هیچ کشوری محبوبیت و مقبولیت ندارند و کسی خریدار خودروهایشان نیستند .
   فقط و فقط ما ایرانیها خریدار هستیم بنابراین ما هستیم که قاعده و قانون بازی را تعیین میکنیم . ما میگوییم که باید واردات خودرو بدون گمرکی و آزاد شود . ما میگوییم که قیمتها باید یکسوم شوند . تا اینها نشود خودرو نمیخریم . بماند در انبارهایتان تا بپوسند زیر آفتاب و بارالن و تگرگ خراب میشند . سهام شماها از بین میرود ما مردم دیگر احتیاجی به این خودروهای بیکیفیت نداریم . در سال 2016 چرا باید سوار بر ماشینهای تولیدی کدل 1988 شویم ؟ آیا اینقدر بی ارزش و بی احترام هستیم ؟؟!!! خودروسازان بزودی نابود و ورشکسته میشوند . کسانیکه با تولیداتشان سالانه 22000 نفر کسته میشدند . از تعداد کشتهه های جنگ 8 ساله هم بیشتر شده !!! تازه مدیران عزیز هم پرمدعا و طلبکار هستند و مدام از گرانتر شدن حرف میزنند . گران کنین ماشین را 5 برابر کنین وقتی که ما مردم نخریم روی دستتان میماند و میپوسد چون هیچ کشوری خردارتان نیست و موضوع کمپین داخلی هم دیگر کشورها فهمیده اند و آبرویتان همه جاها رفته . با وام و وعده وعید دست از کمپین و اتحاد ملی برنمیداریم . تا نابودی کامل ایران خوردو و سایپا و …. خودرو نمیخریم و با همین خودروهایمات تردد میکنیم

   1. مشکل اینجاست که مردم بی نوا و بی پشتیبان ایران از خیلی مسائل بی خبرند. اگر میدونستید که شرکتهای خودروساز با خودروهای به قول شما خاک گرفته و مونده چیکار میکنه! بنده مدتی تو یکی از این شرکتها کار کردم از ما میخواستند که برچسب مدل خودروهای 3-4 سل مونده رو به سال جدید تغییر بدیم و به راحتی تحویل مشتری میدادند. آب هم از آب تکون نمیخورد. این جریان نخریدن خودرو یه کورسوی امید واسه ارزون شدن ماشینای ایرانی ایجاد کرده ولی فراموش نکنید خودروسازها هرگز حاضر نیستند از سود کلانی که با قیمتهای کنونی نصیبشون میشه دست بکشن و مطمئن باشید بعد از مدتی شده یکم قیمتهارو میارن پایین و مردم با دست خودشون سرمست از پایین اومدن قیمتها و خسته از انتظار برای صاحب ماشین صفر شدن میریزن تو بازار و همون خودروهای خاک گرفته رو با احساس پیروزی میخرن و بعد چنان تقاضا با این عطش مردم میره بالا که نمیفهمیم کی دوباره قیمتها رفت بالا. دقیقا مثل اتفاقی که واسه سکه و دلار و مسکن و ماشین 3 سال پیش افتاد. خلاصه که به نظر من خودروهای داخی باید به کل دیگه کنار گذاشته بشن که این تقریبا ناممکنه.

 3. نخرید بخدا که خر بهتر از ماشین ایرانیه خربخر ولی تابوت ایرانی نخر……………لیاقت ما تابوت نیست برا خودتون وعزیزانتون ارزش قائل شید وبه کمپین بپیوندید که پیروزی نزدیکه………..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *