آخرین اخبار

ترفند جدید خودروسازان برای ایجاد عطش در بازار

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: خودروسازان برای ایجاد عطش در بازار به کاهش 10 تا 90 درصدی محصولات خود دست زده‌اند.

سید حسین ذوالانوار امروز در گفت‌وگویی از کاهش شدید تولید خودرو در کشور توسط تولیدکنندگان آن‌ها خبر داد و اظهار داشت: به دنبال جو به وجود آمده در زمینه کیفیت و قیمت خودرو، خودروسازان برای ایجاد عطش در بازار به کاهش 10 تا 90 درصدی محصولات خود دست زده‌اند.

وی افزود: این یک اشتباه بزرگ و صدمه جبران‌ناپذیر به تولید داخلی است چرا که با سوء‌استفاده چشم‌بادامی‌ها و نورچشمی‌ها از این وضعیت و موقعیت به وجود آمده بازار این صنعت در کشور به‌شدت تضعیف و سیل عظیمی از قطعه‌سازان و دیگر تولیدکنندگان در این زمینه به امواج خروشان دیگر بیکاران کشور خواهند پیوست.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: راه‌حل خروج از این وضعیت به وجود آمده کاهش تولید نیست بلکه نجات را باید در اصلاح قیمت و بالا بردن سطح کیفیت جست‌وجو کرد.

وی این امر را یک خسارت ملی دانست و گفت: چنانچه زمینه برای جولان دادن نورچشمی‌ها و چشم‌بادامی‌ها برای تصاحب بازار خودرو فراهم شود، جبران این خسارت عظیم ملی، جبران‌ناپذیر و بسیار مشکل خواهد شد.این نماینده مجلس از همگان خواست تا در زمینه تولیدات ملی با هوشیاری عمل کنند و امکان تصاحب بازار توسط سوء استفاده‌کنندگان و فرصت‌طلبان را از میان بردارند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. اخه بزادر من، شما نماينده مجلسي ، چرا خودتون رو اينقدر عاجز و ناتوان نشون مي ديد، شماها كه تعرفه هاي ظالمانه واردات و گمركي خودرو را به بهانه هاي واهي و خوش خيالي بر دوش مردم تحميل كرديد و باعث سوءاستفاده خودروساز قاتل شديد و ايضا سواستفاده ارگانهاي رسمي، اين تعرفه هاي ظالمانه را حذف كند تا مردم خودشون بتونند خودروي با كيفيت و ايمن و ارزان وارد كنند تا نوچشمي ها و چشم بادامي ها نتونند كاري بكنند

  2. انشاالله این 10 الی 90 درصد به 100 درصد کامل برسد و برای همیشه این ملت از شر انها خلاص شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *