آخرین اخبار

تجمع برخی کارگران خودروسازی مقابل مجلس علیه کمپین تحریم

بیش از 200 نفر از کارگران شاغل در کارخانه های خودرو سازی و قطعه سازی مستقر در استان تهران امروز (یکشنبه) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش کارنت، یکی از این تجمع کنندگان در گفت و گو با ایرنا درمورد این تجمع گفت: امروز در شرایطی هستیم که مرزهای کشور به روی واردات خودرو خارجی باز نگه داشته شده است و کمبود نقدینگی و کاهش خرید خودروهای صفر داخلی می تواند آغازی برای اخراج کارگران در مراکز مختلف باشد.
این تجمع کنندگان خواستار تضمین امنیت شغلی خود شدند.

برچسب ها

‫4 نظرها

 1. واي كه خودروساز حيله گر چكار مي كنه واسه بقاي خودش، عقلشو فقط واسه سياه بازي و فريب و كلاشي كار مي ندازه ، بلد نيست از اين عقلش شايد در راه كيفيت كار بكشه، اين هم يكي از سيا بازي هاشه، عوارض واردات خودرو كه حذف شد، كاگراي خودرو ساز هم مي رند قسمت خدمات بعد از فروش خودروهاي خارجي، ما نبايد جونمونو و عزيزانمونو از دست بديم واسه اينكه يه عده از كاربيكار نشند، اصل كار و مطلب را درست كنيد، حذف تعرفه ها

 2. ایا این کارگران انتظار دارند بخاطر قطع نشدن درآمد خود جریان زندگی مردم بواسطه ایمن نبودن تولیداتشان قطع شود .
  بهتر میبود بجای ازدحام جلوی مجلس که البته بوی خباثت مدیران عالیرتبه خودروسازها در آن کاملا مشهود است روبروی دفتر همان مدیران ناکارامد و دسیسه باز خود ازدحام میکردند .

  از قدیم گفته اند مال بد بیخ ریش صاحبش با سرو صدا و جنجال هم نمیشود جنس بد به مردم قالب کرد .

 3. خب این خودرو سازهای بی انصاف بشینن پای حرف مردم ببینن مردم چی میگن. انتظارات اونارو برآورده کنن تا مردم هم بخرن این کاری داره دیگه؟ بسه دیگه این همه خون مردم رو مکیدن. پیش پرداخت رو بیارن پایین قسط بندی بلند مدت کنن.مبلغ قسطارو کم کنن. این همه راه وجود داره.]خه تو این شرایط اقتصادی کی این همه پول دستشه که انا مبلغ پیش پرداخت رو این قدر بالا گذاشتن؟ به چی شون مینازن؟ به کیفیت یا خدمات پس از فروش؟

 4. من که نخریدم و فعلا دست نگه داشتم …
  اگر قیمتها نصف نشه من اصلا نمیخرم…
  وسایل عمومی بهتره از این مرگ آفرینان به ظاهر ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *