آخرین اخبار

خودروهای رنو با چه قیمتی به ایران می آیند؟/دور دوم اطلاع رسانی ایران خودرو در مورد محصولات آینده

ایران خودرو شنبه یا یکشنبه آینده قیمت محصولات رنویی جدید خود را اعلام خواهد کرد تا مشخص شود صبر و انتظار ایرانی ها برای آمدن خودروهای نسبتاد ارزان و با کیفیت، بیهوده بوده یا نه.

 به گزارش کارنت به نقل از صنعت نویس،به گفته مدیرعامل ایران خودرو، رنو یکی از چهار شریک  این شرکت به حساب می آید و قرار است محصولات جدیدی از این خودروساز فرانسوی راهی کیلومتر 14 جاده مخصوص شوند.

به نظر می رسد حضور دو خودرو در لیست محصولات رنویی ایران خودرو قطعی است، یکی “کلیو 4” و دیگری “کوئید”. در این بین، کلیو 4 قیمتی بالای 100 میلیون تومان خواهد داشت و قطعا به کار بسیاری از مشتریان ایرانی نخواهد آمد، اما آنها (مشتریان) می توانند روی کوئید به عنوان محصولی نسبتا ارزان حساب کنند.

این خودرو که هم اکنون با قیمتی حدود پنج هزار یورو در هندوستان عرضه شده، احتمالا قیمتی بیش از 30 میلیون تومان در ایران خواهد داشت. اگر ایران خودرویی ها بتوانند کوئید را با قیمتی حول و حوش 30 میلیون تومان عرضه کنند، به پیروزی بزرگی در بازار خودروهای طبقه متوسط جامعه، دست پیدا کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫7 نظرها

 1. بیخود خودتونو تو زحمت نندازین دیگه کسی فرغون های شمارو نمی خره.این فرغونم قیمتش ۵ هزار دلاره که میشه حدود ۱۸ میلیون بعقیه رو از کجا کشیدن روش.شیادها.

  1. تازه تو یک سایت دیدم مبلغ کوئید رو 3800 دلار زده ، ماشین با قدرتی نیست سه سیلندره

 2. خجالت نمی کشین ماشین 18میلیونی رو میگین حول وحوش 30میلیون تومن خر خودتونین ان سبو بشکست وان پیمانه ریخت ملت از این ببعد مو رو از ماست میکشن هرکه با ملت درفتد ور افتد فهمیدین خودتون و به نفهمی نزنین

  1. در یک اگهی قیمت آن نزدیک 14 میلیون است ولی اینها 25 میلیون میگن.

 3. ماشین سه سیلندر فقط میتونه خودشو راه ببره . جان هرکی دوست دارید 25 میلیون و30 میلیون قیمت این ماشین نیست یه قیمتی بگید با عقل جور دربیاد.

 4. سلام چه گاری خوبیه. البته از گاریای چینی بهتره ها بگم. جون اونا دیگه کاردستین.

 5. اقا خدایی خودتون اینهاراسوار میشین ؟؟؟
  از پول ملت چاه تفت میخرن وگاری تحویل میدن
  عزیزانم گول این چرب زبانیهاشون رو نخورید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *