آخرین اخبار

وارد‌کنندگان به موضوع کاهش قیمت خودروهای داخلی دامن می‌زنند

رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در واکنش به برخی اظهارات مبنی بر کاهش قیمت خودروهای داخلی گفت: مردم حق دارند انتقاد کنند، اما کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند در پس آن باید وارد‌کنندگان خودروهای مدل پایین خارجی را دید که در چنین فضایی خودروهای خود را فروختند.

به گزارش  کارنت به نقل از ایسنا، رضا نوروززاده در حاشیه راه‌اندازی خط تولید خودروی جدید خودروسازی بهمن اظهار کرد: دولت تمام تلاش خود را می‌کند که تورم کاهش یابد و به این ترتیب تورم از 40 درصد به 20 درصد کاهش یافته و امیدواریم انتهای امسال به تورم یک رقمی نزدیک شویم که البته این به معنای کاهش قیمت نیست بلکه میزان افزایش قیمت‌ها کمتر شده است.

وی با بیان این‌که بنابراین موضوعی به نام کاهش قیمت خودرو را نخواهیم داشت، خاطرنشان کرد: البته برخی اقدامات تبلیغات سو بر علیه تولید‌کنندگان و تشویش اذهان خریداران خودرو است، زیرا نه تنها خودرو بلکه سایر کالاها ارزان نخواهد شد و دولت می‌خواهد با رشد تولید مانع از افزایش قیمت‌ها شود.

رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ادامه داد: برخی اظهارات صورت گرفته مبنی بر کاهش قیمت خودرو جهت‌دار و تبلیغاتی است البته مردم همیشه حق دارند که انتقاد کنند اما کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند در پس آن باید وارد‌کنندگان خودروهای مدل پایین خارجی را دید که البته در همین فضا خودروهایشان را فروختند.

نوروز‌زاده در پاسخ به پرسشی مبنی بر احتمال افزایش خودرو اظهار کرد: اگر تولید افزایش نیابد افزایش قیمت خواهیم داشت.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اقدامات صورت گرفته برای افزایش کیفیت خودروهای داخلی گفت: در این مدت تلاش کردیم به کیفیت و رشد بهره‌وری تولید خودرو بپردازیم و رضایت مشتریان را جلب کنیم، زیرا هدف جلب رضایت مشتریان است که آن نیز منوط به ارائه‌ی محصولات باکیفیت است.

رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تصریح کرد: سیاست ما این است که واردات خودرو در چارچوب دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد و چیزی به نام مونتاژ صرف نیز نداشته باشیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. فقط حذف تعرفه هاي واردات خودرو خواسته مردم است، بي خود اين بهانه گيري ها رو هم نكنيد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *