آخرین اخبار

بی‌توجهی به کیفیت خودرو ما را یک قرن عقب می‌اندازد!

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه برخی از تولیدکنندگان خودرو برای ایمنی خودرو اقدامات کارآمدی انجام نمی دهند،گفت:خودروسازی در کشور رویکرد دولتی داشته به همین علت از نظر نخبگان خارج از محدوده تولید،نتوانستیم استفاده کنیم.

به گزارش کارنت، سید ناصرموسوی لارگانی در گفت وگو با خبر نگار درباره کیفیت  نامناسب خودروهای داخلی ،خاطر نشان کرد: مسولان  ومدیران دو شرکت خودروسازی از جمله سایپا و ایران خودرو باید بطورحتم از کارشناسان خارج از مجموعه خودرسازی شان استفاده کنند تا وضعیت خودروسازی ما ازاین وضعیت رها شود.

ایمنی خودرو باید در اولویت شرکت‌های خودروساز قرار گیرد

نماینده مردم فلاورجان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایمنی خودرو باید در اولویت فعالان خودرو  ساز قرار گیرد،ادامه داد: سلامت مردم از هر اقتصادی با اهمیت تراست،اما متاسفانه نکات ایمنی در بسیاری از خودروهای داخلی درکشور رعایت نمی‌شود.

وی ادامه داد:ما دراین مرزو بوم نخبگان فراوانی داریم که می توانند با ارائه طرحی بحران پیش روی مسیرهای اقتصادی را بردارند و درنتیجه برداشتن این بحران‌ها شاخص اقتصادی کشور را افزایش دهند.

موسوی لارگانی افزود:کیفیت امکانات ایمنی خودرو باید درصنعت خودروسازی لحاظ شود،زیرا اگر خودرو کیفیت مناسب را نداشته باشد،بدیهی است در بلندمدت مشتریان خود را از دست خواهد داد.

وی تصریح کرد:زمانی که مونتاژ خودرو پیکان در کشور آغاز شد،برخی از کشورها که هم اکنون در صنعت خودرو حرفی برای گفتن دارند،در آن زمان در این صنعت در رتبه مناسبی قرارنداشتند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه  کیفیت صنعت خودرو مدتها ست دغدغه بسیاری از مشتریان است،یادآورشد:شرکت‌های خودروسازی باید دو اصل ایمنی و فنی را با رعایت استاندارهای خودروسازی در کشور هدفمند کنند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *