آخرین اخبار

عذرخواهی کیفیت خودرو را اصلاح نمی‌کند/ مردم باید قیمت های واقعی را بدانند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عذرخواهی خودروسازان سبب اصلاح کیفیت خودرو نمی شود، گفت:پشتیبانی غیر منطقی دولتی ها در تمام دوران ها از صنایع خودروسازی سبب ایجاد فضای امروزی شده است.

به گزارش کارنت ، سیدمحمد بیاتیان درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه با عذرخواهی مشکلات کیفی خودرو رفع نمی شود، گفت:در صنایع خودروسازی باید حرکت بنیانی و بنیادین صورت گیرد تا به سطح کیفیت مطلوب دست یافت.

همدردی با مردم قدم رو به جلو مدیران جدید خودرویی

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به فعالیت هایی که مدیریت های جدید خودرویی برای ساماندهی در حوزه تولید انجام داده اند، افزود: در فضایی که امروز در زمینه خریداری خودرو به وجود آمده و مسائل و مشکلاتی که از قبل وجود داشته است، عذرخواهی و همدردی با مردم و مصرف کنندگان را می توان یک قدم مثبت رو به جلو تلقی کرد.

بیاتیان با بیان اینکه امیدواریم در آینده شاهد رفع مشکلات حوزه خودرو در بخش کیفیت محصولات تولیدی باشیم، ادامه داد: تعیین قیمت خودرو مستلزم یک بررسی دقیق و کارشناسی است و آنچه در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در بحث تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی وموارد متعدد دیگر با حضور نمایندگان و مسئولان دولتی بررسی کرده توجیهات آقایان قیمت تمام شده بالای خودرو بوده است.

ضرورت اطلاع رسانی دقیق به مردم در زمینه قیمت های واقعی

وی با اشاره به این نکته که مقداری سود از سوی خودرو سازان و بازار به قیمت تمام شده خودرو اضافه می شود، اظهارداشت: اطلاع رسانی دقیق به مردم و کارشناسان در زمینه قیمت واقعی خودرو نیازمند فضای تعاملی برای بررسی قیمت است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تاکید بر اینکه عذرخواهی صورت گرفته از سوی یکی از شرکت های خودرویی تنها یک مسکن برای روح و روان مردم است، تصریح کرد: این حرکت در واقع تغییر مسیر انتقادها و  کاهش آن در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است.

انتقاد از برخی اظهارنظرهای غیرمنصفانه به مسئولان

بیاتیان با انتقاد از اینکه برخی اظهار نظرها و نسبت دادن آنها به مسئولان غیرمنصفانه است، افزود: البته در این زمینه که کیفیت خودروها پایین است جای هیچ بحثی نیست، و افزایش کیفیت خودرو تنها با شعار صورت نمی گیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه باید تولید ملی باید تقویت شود، تصریح کرد: پشتیبانی غیرمنطقی دولتی ها در تمام دوران ها از صنایع خودرو سازی و  دخالت های نابجای غیرکارشناسان در حوزه تولید خودرو سبب شده فضای کنونی رخ دهد و اتفاقی در حوزه خودرو رخ ندهد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *