آخرین اخبار

تعهد 41 شرکت خودرویی به رعایت حقوق مصرف‌کننده

معاون اجرایی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از تعهد کتبی 41 شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهای داخلی و خارجی به رعایت قوانین مربوط به حقوق مصرف‌کنندگان و ارتقای سطح کیفی این خدمات به دنبال تذکرات وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

به گزارش کارنت، سعید تاجیک در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت در چندین جلسه از جلسات شورای سیاست‌گذاری خودرو بر ارتقای کمی و کیفی سطح خدمات پس از فروش خودرو در کشور تاکید کرده است.

وی با بیان اینکه به دنبال این تاکیدات تعهدنامه‌ای با موضوع ارتقای سطح کیفی این خدمات تهیه و به امضای مدیران عامل 41 شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهای داخلی و وارداتی رسید، خاطرنشان کرد: در این تعهدنامه شرکتها متعهد شده‌اند تمام قوانین و آیین‌نامه‌های مرتبط با حقوق مشتریان صنعت خودرو که از سوی دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ شده است را اجرا کنند.

معاون اجرایی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ادامه داد: همچنین شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو متعهد شدند که خدماتی در شان ملت ایران و در سطح جهانی به مشتریان ارائه و توسعه کمی و کیفی خدمات پس از فروش خودرو همراه با افزایش سطح دسترسی مشتریان را در دستور کار قرار دهند.

وی با بیان اینکه علاوه بر شرکتهای ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودرو، مسوولان نظارتی و انجمن‌های مرتبط نیز این تهعدنامه را امضا کرده‌اند، تصریح کرد: این تعهدنامه به امضای مدیرکل نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و نمایندگان انجمن‌های خدمات پس از فروش خودرو و قطعه‌سازان نیز رسیده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

 1. تعهد شرکتهای ایرانی یه چیزی تو مایه های کشک معروف است .
  ز عمل کار برآید به سخنرانی نیست .
  از فردا شروع میشه هفته ای یه سیمینار . همایش یا کنفراس برای این موضوع ترتیب میدهند و دست اخر هم از هم تعریف کرده و به خودشان نشان و مدال و… میدهند .
  در ضمن کشور به سالی دومیلیون تولید خودرو اشغال احتیاج ندارد 500 هزارتا خودرو تولید کنید ولی کیفیت و قیمت جهانی داشته باشد .
  خیابانها ایران دیگر کشش اینهمه خودرو را ندارد .
  دولت محترم هم بهتر است تعرفه و مالیات خودرو را صفر کند در عوض نرخ بنزین را به قیمت فوب خلیج فارس عرضه کند البته بنزین با استاندارد سوپر امریکائی نه این اشغالهای تولیدی ایرانی .

 2. آقا واقعا کشکه ، چانگان من در جاده اگزوزش آسیب دید و خودرو هم بیمه بدنه که خود سایپا انجام داده ، برای تعمیر بردم گفتند بیمه بدنه را قبول نداریم ، باید هزینه را پرداخت نمایید ! تعمیرگاه مرکزی خود سایپا شماره 4 ، تعهد خودشونو قبول نکردند ، عجبا !!

 3. باسلام بدتر از همه کرمان موتور با ان اشغالهای تولیدی هیچ کدام از محصولات مطابق دفترچه سوخت مصرف نمیکنه باید منتظر خرابی های جواجور قسمتهای دیگر ماشینها در اینده باشیم اینجا ایران مسولان قبل از اینکه به فکر مردم باشند بفکر لابی با خودروسازان هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *