آخرین اخبار

خودروهای ‌بی‌کیفیت عامل اصلی حوادث جاده‌ای / تولید خودروهای بی‌کیفیت خیانت است

نماینده نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تولید خودروهای بی‌کیفیت عامل اصلی حوادث جاده‌ای است، گفت: کسانی که خودروهای بی‌کیفیت را روانه بازار مصرف کرده و با جان مردم بازی می‌کنند خیانت کار هستند.

محمد فیروزی اظهار کرد: متأسفانه این روزها در مورد بحث خودرو مطالبی مطرح می‌شود که اصلاً شایسته ملت انقلابی و بزرگوار ایران نیست.

وی افزود: مردم ایران دوستدار نظام و انقلابشان هستند و ربط دادن نخریدن خودرو به انقلاب هیچ توجیه منطقی و عقلی ندارد.

دبیر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خیانت را کسانی می‌کنند که خودرو بی‌کیفیت را روانه بازار مصرف کرده و با جان مردم بازی می‌کنند نه کسانی که به گرانی و کیفیت خودرو اعتراض می‌کنند.

وی ادامه داد: سالانه در کشور 20 هزار نفر بر اثر حوادث جاده‌ها جان خود را از دست می‌دهند که بیشتر این آمار مربوط به بی‌کیفیتی خودروهاست.

فیروزی اضافه کرد: ما در صنعت خودرو در این چند ساله هیچ پیشرفتی نداشته و متاسفانه پس رفت داشته‌ایم، این چه منطقی است که همه اجناس خارجی کیفیت را از خارج وارد کرده و با مونتاژ در اختیار مردم قرار دهیم.

وی در پایان گفت: مسئولان بدانند که مردم مهم‌تر از خودرو هستند و اظهارات وزیر صنعت در این رابطه دور از شأن یک مقام دولتی و توهین به شعور مردم بود.

 

منبع: فارس

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *