آخرین اخبار

دستور نعمت‌زاده به خودروسازان برای تحول و بهبود کیفیت

وزیر صنعت دولت یازدهم پس از کش و قوس‌های فراوان با صدور دستوری که امروز توسط سخنگوی شورای سیاستگذاری خودرو قرائت شد، به خودروسازان دستور داد تا برای بهبود کیفیت و تحول جدی در صنعت خودرو اقدام کنند. به نظر می‌رسد، مردم حالا منتظر تمکین خودروسازان به این دستور هستند. اکنون خودروسازان در برابر آزمونی سخت قرار گرفته و درصورت عدم تدبیر مسئله قیمت و کیفیت خودروی ملی، هم زمان دربرابر دولت و مردم قرار خواهند گرفت. انتشار خبر کاهش ظرفیت تولید خودرو و تمدید تعطیلات تابستانی در ایران خودرو و فروش نرفتن ۳۰ هزار خودرو سایپا در چند وقت اخیر موجی از رضایت در بین مردم را به دنبال داشت.

به گزارش کارنت به نقل از میزان، با بالا گرفتن انتقادات و جبهه گیری مردم در برابر خودروسازان داخلی امروز خبری منتشر شد که نشان دهنده عقب نشینی دولت در برابر خواسته مردم بود.

بر همین اساس وزیر صنعت دستور تشکیل ستاد ویژه تحول و بهبود کیفیت در صنعت خودرو را با مشارکت کلیه ذینفعان این صنعت داد و معاونت امور صنایع این وزارتخانه را مسئول پیگیری وظایف محوله در این رابطه کرد.

ساسان قربانی سخنگوی شورای سیاستگذاری خودرو  با اشاره به برگزاری سی و سومین جلسه شورای سیاستگذاری خودرو با حضور تمامی اعضا به اهم موضوعات مطرح شده در این جلسه پرداخت.

به گفته قربانی ،‌نعمت زاده در  بخش دیگری از سخنان خود در این جلسه بر ضرورت مشتری مداری و جلب رضایت مشتری  از نظر تولید محصولات و خودروهای با کیفیت بالا تاکید کرد و گفت: ما حق تحویل خودروی معیوب  به مشتری را نداریم و در این رابطه باید پایش کیفیت به صورت ماهانه صورت بگیرد تا بتوانیم کنترل دقیقی بر محصولات تولیدی داشته باشیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین تاکیدکرد: ما نباید عیب خود را مخفی کنیم، چرا که وقتی اشکالات را مطرح و صادقانه با مشتریان برخورد می کنیم قطعا پاسخ درست دریافت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در مقابل خطاهایی که خودروسازان مرتکب می شوند باید طبق دستورالعمل و قوانین مصوب هزینه آن را به مشتری پرداخت کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. آخی، دستور و ستادت رو بخورم
    هرکس با هر مشکلی وقتی فعل خواستن رو صرف کنه حرکت روبه جلو خودش انجام میشه، نه نیازی به دستور هست نه یه مشت شغل کاذب و رانت که توی همین ستادای من درآوردی قراره ایجاد بشه

    اگر میخواستن که ما سالیان سال اینطور تحریمم نبودیم، چرا باید وضع الانشون این باشه
    خودم جواب میدم، چون مردم بظاهر چاره ای نداشتن و هر آشغالی میومد بیرون رو میخریدن

    با نتیجه این مقاومت در برابر زیاده خواهی های شرکتها پیام های زیادی بدست اومد امیدوارم در برابر سایر شرکت ها که هرروز لات بازی درمیارن هم این مدل مقاومت صورت بگیره تا بفهمن اگر مردم بخوان کمر هر زیاده خواهی رو به زمین میمالن

  2. ببينيد لابي گرها چه به دست و پا افتادند، فكر كردن كه مردم بلا نصبت، گاگولند، سيا بازيشون شروع شد، فقط حذف تعرفه هاي واردات خودرو رو از دولت و مجلس مي خواهيم، توبه گرگ مرگ است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *