آخرین اخبار

به شعور مردم درباره تحریم خودرو اهانت نکنید

عدالت امیرزاده مدیر گروه حسابداری دانشگاه‌ تهران با اشاره با اشاره به سخنان اخیر نعمت‌زاده وزیر صنعت معدن و تجارت که کمپین نخریدن خودوری صفر را مربوط به ضدانقلاب خوانده است، گفت: آقای نعمت‌زاده قبل از اینکه مردم را امر و نهی به خرید خودرو کند باید حرف مردم را بشنود و به مردم احترام بگذارد.

وی با بیان اینکه همه مسئولان باید به مردم احترام بگذارند، افزود: هر جریانی که در کنار مردم و برای مردم نباشد، مردم بر مبنای منطق خود آن جریان را حذف خواهند کرد.

امیرزاده اظهار داشت: بیشترین کشته در کشور ما بابت عدم کیفیت خودروهای داخلی است. مسئولان باید به جای اینکه فرافکنی کرده و با ادبیات نادرست با مردم صحبت کنند به بحث کیفیت خودرو بپردازند.

این استاد دانشگاه ادامه داد: مسئولان نباید به مردم اهانت کنند، باید اجازه بدهند مردم به عنوان ولی نعمت آنها با بینش و شناختی که خودشان دارند، انتخابات کنند.

امیرزاده در خاتمه گفت: آقای نعمت‌زاده نباید به شعور مردم اهانت کند. وی بواسطه همین مردم وزیر شده‌ و اگر این مردم نبودند امروز چنین پستی نداشت، پس باید به ولی نعمتان خود احترام بگذارد.

 

خبرگزاری فارس

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. بنده بخاطر توهین های وزیر و مشاور انجمن خودروسازان و نیز نعمت بخش . خودرویی را که ثبتنام کردم انصراف دادم. و با مراجعه سازمان حمایت از مصرف کننده خسارتم را از شرکت سایپا گرفتم. نمیخرم . اگه کیفیت و قیمت اصلاح نشد ماتشین خارجی میخرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *