آخرین اخبار

شورای رقابت با افزایش قیمت خودرو مخالف است

یک عضو شورای رقابت با بیان این که در ایران خودرو مسئولان این شرکت با هدررفت‌ها و نامدیریتی سرمایه مواجه هستند گفت: تا دو سه هفته پیش که پیگیر بودیم در شورای رقابت نیز نسبت به اینکه قیمت خودرو گران شود، مخالف بودند.

به گزارش کارنت، علی علیلو در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا، درباره اظهار نظر مدیر عامل ایران خودرو مبنی بر این‌که قیمت خودرو کاهش نخواهد داشت و برای افزایش قیمت درخواستی را به شورای رقابت ارسال کرده‌اند، گفت: این‌ها درخواست افزایش قیمت داده‌اند، ما هم درخواست اصلاح رویه مدیریت داریم؛ زیرا معتقدیم ایران خودور نیاز به اقدام‌های مدیریتی دارد که هزینه‌ها در این شرکت به درستی انجام شود.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اعتقاد به این‌که در این شرکت هزینه‌ها درست انجام نمی‌شود، افزود: از طرفی سرمایه‌ها نیز سر جای خودش قرار ندارد و مدیریت سرمایه در ایران خودرو یک مدیریت علمی و تخصصی نیست و آقایان با هدررفت‌ها، ریخت و پاش‌ها و نامدیریتی سرمایه مواجه هستند.

این عضو شورای رقابت خاطرنشان کرد: متاسفانه تا به یک مشکلی بر می‌خورند راحت‌ترین راه را می‌روند؛ یعنی یا قیمت را افزایش داده و از مردم دریافت می‌کنند و یا به دنبال دریافت پول از بانک‌ها هستند، در واقع خودشان را به زحمت نمی‌اندازند که بخواهند مدیریت سرمایه درستی انجام دهند که مشکل‌شان اصلاح شود.

علیلو با بیان این که تا جایی که اطلاع دارم در شورای رقابت هم نسبت به افزایش و گران شدن قیمت خودرو مخالفت وجود داشته است، گفت: به نظر می‌رسد مسئولان این شرکت بهتر است به دنبال اصلاح رویه در مدیریت سرمایه‌ باشند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. ایول
    این دعوای زرگری رو هرسال داریم میبینیم
    نتیجه اش هم افزایش قیمت هست ولی اگر ملت مرد باشن با بی آر تی میرن میان ولی ماشین نمیخرن ببینیم چندروز دوام میارن
    خوب خون مردم رو تو شیشه کردین خداییش، انقدر مردم خندیدن دیگه دندونای همه رو شمردن اینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *