آخرین اخبار

اعلام قیمت و زمان ورود خودروهای فولکس و فیات به ایران

ایران خودرویی ها فردا قیمت محصولات خارجی جدید خود را اعلام خواهند کرد تا مشخص شود کدام خودروسازان با چه محصولاتی و چه زمانی وارد کشور خواهند شد.

این در شرایطی است که مشتریان به هوای حضور خودروهای روز دنیا، بازار را تحریم و به انتظار ورود خودروهای موردنظر نشسته اند. هرچند هنوز مشخص نیست دقیقا کدام خودروها روانه خطوط تولید ایران خودرو  خواهند شد، اما صحبت از آمدن شرکت هایی مانند فولکس واگن و زیرمجموعه هایش (آئودی و اشکودا) و فیات-کرایسلر  است، چه آنکه ظاهرا مذاکرات ایران خودرو با خودروسازان مذکور پیش تر آغاز و هنوز هم ادامه دارد.

آن طور که مدیرعامل ایران خودرو به خبرنگار صنعت نویس می گوید،  این شرکت فردا نام خودروهایی که قرار است در آینده راهی این شرکت شوند را به همراه قیمت و زمان ورودشان اعلام رسمی خواهد کرد.

به گفته هاشم یکه زارع، به عنوان مثال مشخص خواهد شد که فلان مدل آئودی یا اشکودا در سال 96 و با فلان قیمت راهی ایران خودرو خواهد شد.

هرچند هنوز مشخص نیست ایران خودرو دقیقا از چه محصولاتی به عنوان میهمانان آینده خود اسم می برد، اما به گفته منابع آگاه، احتمالا از محصولات شرکت هایی مانند فولکس واگن و فیات و آئودی و اشکودا  نام برده خواهد شد.

منبع : صنعت نویس

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

 1. هـوالمـدبر
  خطاب به مدیران ایران خودرو :
  فعلا اولویت کار شما تلاش برای کاهش قیمت تمام شده با توجه به افشای شورای رقابت مبنی بر وجود سومدیریت و ریخت وپاشها در شرکت ایــران خودرو بوده , می باشد
  در ضمن این خودروها حق ورود به خط تولید ندارند:
  1- پـژو 307 سـدان 2- پـژو 408 3- پـژو 4008 4- رنـو کـجار 5- فـیات 6- اشـکودا اکتـاویا
  6- سـوزوکی سـلریو 800 سی سی 7- فـولکس تـوآرگ و شـاران 8- فـولکس گـل جدید 9- انـواع خـودروهایی که نسـل جدیدشان در حال تولید هستـند مـثال : پـژو 207 با وجود عرضه نسخـه 208 , جایی در خط تولید ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *