آخرین اخبار

محصول مشترک آئودی و ایران‌خودرو سال 96 وارد بازار می‌شود

در شرایطی که پس از توافق هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5، اخبار زیادی مبنی بر حضور بزرگان خودروسازی دنیا در کشور منتشر شد، حالا خبر می‌رسد خودروساز لوکس و معتبر آلمانی نیز جزو گزینه‌های همکاری با غول‌های جاده مخصوص است.

به گفته منایع آگاه، شرکت آئودی که به طراحی و تولید خودروهای لوکس مشهور است، یکی از گزینه های مدنظر ایران خودرو برای همکاری مشترک به شمار می رود. این شرکت زیرمجموعه فولکس واگن آلمان به حساب می آید و اصلا مطرح شدن نامش نیز به واسطه مذاکراتی است که ایران خودرو با فولکس برای همکاری مشترک داشته است.

ایران خودرو می خواهد با کل مجموعه فولکس واگن ارتباط برقرار کرده و مشارکت داشته باشد، تا از این راه نه تنها طعم همکاری با بزرگترین خودروساز فعلی دنیا (فولکس واگن) را بچشد، بلکه با زیرمجموعه های معتبر و معروف آن نیز ارتباط برقرار کند.

آن‌طور که منابع آگاه عنوان می کنند، به احتمال زیاد، اولین محصول آئودی در ایران خودرو، سال 96 روانه بازار کشور خواهد شد. با این شرایط و با توجه به اینکه آئودی جزو خودروسازن لوکس دنیا به شمار می رود و محصولاتی گران را تولید می کند، باید منتظر ماند و دید خودرو موردنظر جزو کدام محصولات این خودروساز آلمانی است و با چه قیمتی به دست مشتریان ایرانی خواهد رسید.

منبع: صنعت‌نویس

برچسب ها

یک نظر

  1. بسمه تعالی
    دروغ به این گندگی ؟! همین خود فولکس اگر پیشنهاد همکاری ایران خودرو را بپذیرد آبی پوشان جاده مخصوص باید کلاهشان را به هوا بیاندازند از فرط خشنودی از آدم محسوب شدن در نظر فولکس .
    ای ایران خودرو بدانید که من با شعار *هـیهات منا الذلة * زندگی خواهم کرد و تو ای متکبر ! بجای دامن زدن به دروغها و ادعاهایی که ارزش شما را می کاهد , با کاهش قیمتها جلوی رخنه شدن فرهنگ غربگرای ( نخرید تا ارزان شود ) را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *