آخرین اخبار

تحریم خرید خودرو واکنش طبیعی به خودروهای بی‌کیفیت قیمت بالاست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: برخورد قهری جامعه با خودروهای بی کیفیت قیمت بالا تحریم خرید خودروست.

به گزارش کارنت، غلام محمد زارعی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایسنا گفت: پس از پنج دهه تولید خودروی بی‌کیفیت و غیر استاندارد وقت آن است در دوران پسا تحریم با کمک و همکاری خودروسازان بزرگ صنعت خودروسازی کشور متحول شود.

نماینده مردم بویر احمد و دنا در مجلس لغو تحریم‌ها را فرصت مغتنمی برای رساندن صنعت خودرویی کشور به طراز بین‌المللی دانست و اظهار کرد: برای حفظ اشتغال صنعت خودرویی کشور باید برندهای مطرح بین‌المللی با هدف انتقال فناوری‌های نوین همکاری مشترک داشته باشند.

وی نخریدن خودروی نو توسط مردم را یکی از راههای اجبار خودروسازان به تولید خودروهای با کیفیت دانست و افزود: تداوم نارضایتی مردم از خودروهای بی‌کیفیت و غیر ایمنی ایرانی خود به خود موجب بی‌رغبتی مشتریان به خرید خودروهای نو می‌شود و حتی قیمت خودرو در بازار آزاد کمتر از قیمت کارخانه می‌شود. برخورد قهری جامعه با خودروهای بی‌کیفیت قیمت بالا تحریم خرید است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بار دیگر متذکر شد : اگر تا قبل از توافق‌نامه برجام نوسازی صنعت خودروسازی کشور به بهانه تحریم‌ها دنبال نمی‌شد اما اکنون این بهانه در حال از بین رفتن است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. ملت شریف ایران سلام.دیشب شبکه دو اخبار 20.30 اعلام کرد یک دستگاه پژو پارس به خاطر استفاده لاستیک تاریخ مصرف گذشته دچار حادثه شد و همسره راننده چشماشو از دست داد و یکی از مدیران این کمپانی با کمال وقاحت تکذیب کرد.ملت شریف تا برچیده شدن بساط ظلم و فساد خرید خودرو ممنوع است.چه صفر چه کارکرده چه چینی و چه ایرانی.اندکی صبر سحر نزدیک است.

  2. احسنت احسنت تازگی بفکر قدرت خرید مردم شدند تا دیروز توهین میکردن

  3. بمدت بیش از 35 سال است که داریم خودروی بی کیفیت میخریم
    دیگر کافیست . این لگن سازان در هیچ کشوری محبوبیت و مقبولیت ندارند و کسی خریدار خودروهایشان نیستند .
    فقط و فقط ما ایرانیها خریدار هستیم بنابراین ما هستیم که قاعده و قانون بازی را تعیین میکنیم . ما میگوییم که باید واردات خودرو بدون گمرکی و آزاد شود . ما میگوییم که قیمتها باید یکسوم شوند . تا اینها نشود خودرو نمیخریم . بماند در انبارهایتان تا بپوسند زیر آفتاب و بارالن و تگرگ خراب میشند . سهام شماها از بین میرود ما مردم دیگر احتیاجی به این خودروهای بیکیفیت نداریم . در سال 2016 چرا باید سوار بر ماشینهای تولیدی کدل 1988 شویم ؟ آیا اینقدر بی ارزش و بی احترام هستیم ؟؟!!! خودروسازان بزودی نابود و ورشکسته میشوند . کسانیکه با تولیداتشان سالانه 22000 نفر کسته میشدند . از تعداد کشتهه های جنگ 8 ساله هم بیشتر شده !!! تازه مدیران عزیز هم پرمدعا و طلبکار هستند و مدام از گرانتر شدن حرف میزنند . گران کنین ماشین را 5 برابر کنین وقتی که ما مردم نخریم روی دستتان میماند و میپوسد چون هیچ کشوری خردارتان نیست و موضوع کمپین داخلی هم دیگر کشورها فهمیده اند و آبرویتان همه جاها رفته . با وام و وعده وعید دست از کمپین و اتحاد ملی برنمیداریم . تا نابودی کامل ایران خوردو و سایپا و …. خودرو نمیخریم و با همین خودروهایمات تردد میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *