آخرین اخبارشرایط فروش

شرايط پيش‌فروش پلكاني چهار مرحله‌ای ایران‌خودرو – شهريور 94

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، طرح پیش فروش پلکانی چهار مرحله اي شهریور ماه 94، از روز دوشنبه مورخ 94/06/02 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جداول پیوست ( جدول شماره1 و 2 ) ارائه می گردد.

ویژگی هاي این طرح :

پیرو استقبال صورت گرفته از طرح جدید پیش فروش پلکانی چهار مرحله اي و شرایط بازار خودرو، شرکت ایران خودرو طرح مذکور را براي دومین ماه متوالی ارائه می نماید .هدف از این طرح پوشش بخشی از بازار خودرو می باشد که در آن مشتریان با پس انداز کم نیز بتوانند خریدي مطلوب داشته باشند.

این روش فروش براي اولین بار ارائه می گردد و قالب کلی آن به این صورت است که مشتري در فواصل زمانی دو ماهه مبادرت به پرداخت مرحله اي(که به صورت پلکانی نزولی تعریف شده است) می نماید.

پیش پرداخت اولیه در این طرح بسیار پایین و بین 6 تا 10 میلیون تومان می باشد که طیف وسیعی از مشتریان را در بر خواهد گرفت. · پرداخت هاي بعدي شامل سه مرحله خواهد بود که به صورت نزولی دریافت می گردد .

نرخ سود مشارکت در این طرح کاملا رقابتی و بین 25 تا 28 درصد می باشد . · این طرح حداقل نرخ انصراف 23 درصد را تضمین می نماید .

این طرح تقریبا تمامی محصولات ایران خودرو اعم از خانواده محصول 206 ، 206 صندوقدار، 405 ، پارس، دنا و رانا را شامل می شود.
نکته:

به جهت بهره مندي مشتریان از شرایط پیش فروش ویژه پلکانی چهار مرحله اي، ثبت نام ها در قالب خانواده محصول انجام می گردد . بطور مثال براي خانواده پارس تمامی خودروهاي خانواده پارس ( اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتور tu5 ) و براي خانواده 405 تمامی خودروهاي خانواده 405 (اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتورtu5 ) ارائه می گردد. لذا با توجه به شرایط تولید، زمان دقیق واگذاري خودروهاي ذکر شده هر خانواده محصول در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواهد شد.

1. سود مشارکت در این بخشنامه مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا تاریخ انقضاي دعوتنامه محاسبه خواهد شد و لذا هرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز بر اساس سود مشارکت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواهد شد.

2. سود مشارکت در صورت انصراف مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا زمان انقضاي دعوتنامه و چنانچه قبل از ارسال دعوتنامه باشد تا زمان انصراف براي مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواهد شد.

3. در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازاي مبالغ پرداختی مشتري (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماهانه (12درصد سالیانه ) پرداخت می شود.

4. در صورتی که برحسب ضرورت، آپشن و یا تجهیزات خاصی بر روي خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییري در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروي تغییر یافته صادر خواهد شد.

5. در شرایط پیش فروش عادي مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در موعد تحویل و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه هاي قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید.

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 11 روز دوشنبه مورخ 94/06/02 می باشد .

شرایط فروش پلکانی ایران خودرو شهریور94-2

شرایط فروش پلکانی ایران خودرو شهریور94

 

 

برچسب ها

‫4 نظرها

 1. خدائی بوی الرحمانش میاید این ویران خودرو .
  فقط یک راه دارید برای فروش قارقارکهایتان از دم قسط و تحویل فوری بدون ضامن .خخخخخ

 2. خیلی پررو تشریف دارین….تحویل مرداد سال اینده…..فردا بدین کسی ازتون نمیخره ویران خودرو

 3. الكي مثلا تا مرداد و فروردين ماشين ندارن بدن همه رو مردم رو هوا زدن
  وات ده فاز؟؟؟؟!!!!!

 4. انصافا هرکسی بخره واقعا عقلش معیوبه مگه مغز خر خوردیم تا اسفند 17-18 تومن پول بدیم بعد ماشین بگیریم
  واقعا مردوم و چی فرض کردین؟؟؟؟؟
  دیگه دوریه شما سر اومده باید مجانی بدین مثل چندساله پیش.
  آفرین نزدیک شدین به ورشکستگی دیگه بوی الرحمانتون بلند شده ه ههههههههه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *