آخرین اخبار

افتتاح سه نمایندگی جدید RENAULT در ایران

شرکت نگین خودرو در راستای مشتری مداری و خدمت رسانی به مشتریان بالقوه و مالکین خودروهای رنو اقدام به افتتاح ۳ نمایندگی جدید در شهرهای تهران، اصفهان و گرگان نمود.

شبکه نمایندگان مجاز این شرکت، بر اساس برنامه توسعه خود در نظر دارد تا پایان سال تعداد نقاط فروش و خدمات پس از فروش برند رنو را  به ۵۰ برساند و بر این اساس در ماه جاری ۳ نمایندگی جدید به این شبکه اضافه شدند.

در شهر تهران و در قسمت شرقی این کلان شهر در خیابان مجیدیه شمالی ، میدان ملت ، ایتدای خیابان میرزاعلی ، پلاک ۵۹ نمایندگی میرزابیگی- یگانه با کد نمایندگی ۴۰۸ افتتاح شد. این نمایندگی از فعالین صنعت خودرو بوده و سابقه درخشانی در حوزه خدمات پس از فروش دارد.

در شهر اصفهان نمایندگی قناد با سابقه درخشان در حوزه خودروهای وارداتی با کد ۳۰۳ افتتاح شد. این نمایندگی در خیابان امام خمینی- نبش کوچه مینو- پلاک ۲۱ واقع شده است. نمایندگی قناد در حال حاضر مسوولیت فروش و خدمات پس از فروش شرکت ایرتویا را نیز عهده دار است.

در شمال کشور در شهر گرگان، شرکت نگین خودرو نمایندگی جلالی را افتتاح نمود. این نمایندگی با کد ۱۷۱ و به آدرس گرگان- ابتدای جاده گرگان- گنبد فعالیت خود را آغاز کرد. نمایندگی جلالی با سابقه درخشان در فروش و خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی در شمال کشور توانسته است تا بخش بزرگی از مالکین ساکن این منطقه و همچنین خیل عظیم مسافرین به شمال کشور را پوشش دهد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *