آخرین اخبار

تنظیم یک قرارداد جدید با ولوو

مدیرعامل سایپا دیزل گفت : در صورتی که میزان تقاضا در بازار با افزایش پروژه های عمرانی و حمل و نقل بهبود پیدا کند تقاضا برای محصولات ما هم افزایش خواهد یافت.

به گزارش  کارنت به نقل از ایلنا، “زعفر تنهاپور” در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پیش از اعمال تحریم های بین المللی این شرکت با شرکت های آمریکایی تولیدات مشترک داشت اما بعد از تحریم ها چین جایگزین این شرکت ها شد، اظهار داشت: تحریم ها هر چند باعث رکود در بازار کشنده و کامیونت شده بود اما سال گذشته پس از مذاکراتی که با 1+5 صورت گرفت شرایط تغییر کرد و ما توانستیم ارتباط جدیدی را با شرکت ولوو گرفته و محصولات آنها را عرضه کنیم.

وی ادامه داد: در صورتی که میزان تقاضا در بازار با افزایش پروژه های عمرانی و حمل و نقل بهبود پیدا کند تقاضا برای محصولات ما هم افزایش خواهد یافت.

تنهاپور گفت: با شرکت رنو و ولوو ارتباط جدیدی را آغاز کرده ایم و امروز در این نمایشگاه محصول کشنده تی 480 با دنده اتومات رونمایی شد که این محصول بین 4 تا 6 ماه دیگر وارد ایران خواهد شد.

وی در مورد قیمت این محصول گفت: براساس سفارش مشتریان و بازار سنجی قیمت این محصول مشخص خواهد شد.

تنهاپور در مورد ارائه تسهیلات جدید به مشتریان گفت: از 10 تا 70 درصد تسهیلات از طریق لیزینگ به مدت 5 ساله با پیش پرداخت 30 درصد نقد به مشتریان پرداخت خواهد شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *