آخرین اخبار

غرفه ایران خودرو در نمایشگاه مشهد افتتاح شد

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه گروه صنعتی ایران خودرو زنگ آعاز به کار پانزدهمین نمایشگاه خودرو مشهد را به صدا در آورد.

به گزارشکارن ،غرفه ایران خودرو در این نمایشگاه با حضور دکتر لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد این گروه صنعتی افتتاح شد.

در نمایشگاه خودرو مشهد گروه صنعتی ایران خودرو با عرضه محصولات مختلف از جمله هایما اس ۷، رنو کپچر، پارس ای ال ایکس، گرند ویتارا و وانت آریسان حضور فعالی دارد؛ در این نمایشگاه معرفی خودرو های اس ۷ که تولید آن در سایت ایران خودرو خراسان آغاز شده است صورت می گیرد.

بر اساس این گزارش خودروسازان بخصوص گروه صنعتی ایران خودرو می کوشند محصولات خود را پیشرفته ترین امکانات ایمنی و رفاهی همراه با ویژگی های چون زیبایی، قدرت، سرعت و مصرف کم تجهیز کنند.

برآورده ساختن انتظارات مشتریان در زمینه طراحی، کیفیت و خدمات پس از فروش از اولویت های گروه صنعتی ایران خودرو به شمار می آید.

گروه صنعتی ایران خودرو با هدف آگاهی از نیاز و خواسته مصرف کنندگان و ارایه دستاوردهای جدید در زمینه طراحی، مهندسی و تحقیقات در نمایشگاه مشهد شرکت کرده است.

گفتنی است پانزدهمین نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته مشهد از ۲۶ تا ۳۰ مردادماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد دایر است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. فکر کنم این غرفه رو باید ببرند بورکینا فاسو . چرا ایران فرغون به فکر صادرات نیست مگه نمی گفت میخوایم دنا را صادر کنیم و به بازار ایران نمیدهیم . حالا که ما خودمان تحریم کردیم و نمیخریم برو بفکر صادرات باش اشغالساز.
    دوران بخور و ببر تموم شد حالا به صخره سخت رسیدید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *