آخرین اخبار

عرضه پنج مدل خودروی جدید تا پنج سال آینده

مدیرعامل ایران خودرو خراسان گفت: طی پنج سال آینده پنج خودروی جدید به محصولات ایران خودروی خراسان اضافه خواهد شد.

به گزارش کارنت به نقل از ایسنا ، بیژن زاهدی‌فرد در نشست خبری که در حاشیه بازدید خبرنگاران از کارخانه ایران خودرو در شهرک صنعتی بینالود برگزار شد، در خصوص ظرفیت این کارخانه اظهار کرد: در سال گذشته پیش‌بینی تولید 92 هزار خودرو در این مجموعه می‌شد اما تا انتهای سال گذشته 100 هزار خودرو تولید شد که برنامه این شرکت برای سال جاری 120هزار خودرو است.

وی از تولید پنج خودروی جدید در کارخانه ایران خودروی خراسان طی پنج سال آینده خبر داد و گفت: این میزان تولید تا پنج سال آینده 50 درصد ظرفیت تولید کارخانه را شامل خواهد شد و از خودروهای جدید سالانه 10 تا 15 هزار دستگاه تولید خواهد شد.

زاهدی‌فرد با بیان اینکه برنامه‌ای برای سرمایه‌گذاری در زمینه افزایش ظرفیت نداریم، خاطرنشان کرد: هدف ما در آینده برنامه‌ریزی در خصوص توسعه محصولات خواهد بود.

مدیرعامل ایران خودرو خراسان در خصوص اقداماتی که در راستای حفظ محیط زیست در این کارخانه صورت گرفته، بیان کرد: در گذشته روزانه 1300 مترمکعب آب مصرف می‌کردیم که این میزان در حال حاضر به 500 متر مکعب در روز کاهش یافته است.

وی در خصوص خودروهای خسارت‌دیده در تگرگ فصل بهار، عنوان کرد: این خودروها مجددا تعمیر شده و قیمت آن‌ها مورد کارشناسی قرار گرفته و با همان قیمت کارشناسی تا کنون 500 دستگاه به فروش رسیده است اما میزان خسارت تا فروش کامل این خودروها مشخص نمی‌شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *