آخرین اخبار

ترافیک پرحجم در محور چالوس/ ترافیک سنگین در ۴ محور شمالی کشور در روز جمعه

مسئول عملیات سالن مرکز مدیریت راه‌های کشورگفت: قطعا روز جمعه ۲۳ مرداد ترافیک سنگین را در ۴ محور شمالی کشور به سمت تهران شاهد خواهیم بود.

به گزارش کارنت به نقل از باشگاه خبرنگاران، یاسر خالدی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: هم اکنون فقط در محور چالوس تردد پرحجم خودروها را شاهد هستیم البته ترددها از ساعت 15 امروز به بعد در محورهای آزادراه تهران-کرج٬ آزادراه کرج-قزوین٬ چالوس٬ هراز و فیروزکوه روندی رو به تزاید خواهد داشت که به ترافیک سنگین می‌انجامد.

وی افزود: امروز در آزادراه تهران-قم نیز حجم تردد خودروها زیاد پیش‌بینی می‌شود اما مسیر ظرفیت لازم را دارد بنابراین ترافیک سنگین اتفاق نمی‌افتد. در سایر محورهای مواصلاتی ترافیک عادی و روان خواهد بود.

مسئول عملیات سالن مرکز مدیریت راه‌های کشور یادآور شد: از آنجاکه سفرها به مناطق شمالی کشور از بعد از ظهر دوشنبه 19 مرداد آغاز شد و همچنان ادامه دارد قطعا روز جمعه 23 مرداد ترافیک سنگین را در 4 محور شمالی کشور به سمت تهران شاهد خواهیم بود.

خالدی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی روز جمعه در محور چالوس اظهار کرد: تردد خودروها از ساعت 14 جمعه از کرج تا مرزن‌آباد ممنوع می‌شود و از ساعت 18 همان روز تا 2 بامداد روز شنبه از 15 کیلومتری مرزن‌آباد تا کرج مسیر یکطرفه می‌شود.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *