آخرین اخبار

انتظار بی منطق بازار از تغییر و افت قیمت خودرو

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران گفت : همچنان بسیاری از متقاضیان به امید روزهای بهتر و افت قیمت خودرو از مراجعه و خرید خودرو خودداری کرده به طوری که این موضوع موجب تشدید رکود در بازار خودرو شده است.

غلامحسین قاسمیان افزود : هم اکنون اغلب مشتریان به تصور اینکه قیمت خودروهای داخلی کاهش خواهد یافت از مراجعه به بازار و خرید امتناع می کنند این در حالی است که به گفته شرکت های خودروساز قیمت خودروهای داخلی نه تنها کاهش نخواهد یافت بلکه این امکان می رود که بنا به درخواست آنها ،با درصدی افزایش نیز مواجه شود.

وی گفت : در هفته های اخیر شرایط کنونی بازار خودرو بر قیمت خودروهای داخلی تاثیر گذاشته و گاها در برخی از مدل ها کاهش قیمت رخ داده است.

وی با توجه به شرایط کنونی قیمت ها به مشتریان توصیه کرد ، هم اکنون بهترین موقعیت برای مراجعه و خرید است زیرا قطعا قیمت خودرو کاهش نخواهد یافت و انتظار امروز در بازار یقینا منطقی نیست.

این فعال بازار خودرو افزود : بازار خودروهای وارداتی نیز از ابتدای امسال همچنان بدون تقاضا و ساکن است و تاکنون تحولی در بازار وارداتی ها صورت نگرفته است.

قاسمیان همچنین به افت قیمت در بازار خودروهای وارداتی ها اشاره کرد و گفت : علت اصلی افت صورت گرفته در بازار وارداتی ها ، رکود شدید و مشکلات مالی واردکنندگان است که عمدتا خودروهای خود را با گذشت از سود به زیر قیمت بازار عرضه می کنند.

وی تاکید کرد : پیش بینی می شود بازار خودرو طی روزهای آتی از رکود خارج و با رونق در خرید و فروش مواجه شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

  1. بله. ایشون نگن بخرید کی بگه.این نشون میده که عملا به دست و پای مردم افتادن برای خرید.همون طور که قبل از توافق میگفتن قراره ماشین گرون بشه ولی نشد بلکه ارزونتر هم شد بازهم همینطور میشه این ماشین ها هنوز هم توی حباب قیمتی هستن همه یادمونه که تا دو سه سال پیش پراید 13 میلیون بود و یهو به بهانه های مختلف به بیست میلیون رسوندش و حالا شده 19.9 میلیون.فقط اگه همه باهم نخریم اینا مجبور میشن این ماشینای بی کیفیت رو با قیمت اصلیش بدن تو بازار

  2. جناب اقای منطق من جیبم خالیه درآمدم به یک سوم تقلیل یافته قدرت خرید ندارم شما لطف کن بیا با منطق خود انها را درست کن . چشم ما هم میاییم خرید اشغالهای باد کرده شما .
    در ضمن پیش بینی نکن چرا که شاعر گفته : پای استدلالیان چوبین بود پای چوبین سخت بی تمکین بود .
    حالا من همینجا بهت قول میدهم اگر وضع بهمین منوال بماند و پایه دلار بالای 3 هزار تومان باشد حقوق ملت همین چندرغاز عمرا تا 3 سال دیگر روی رونق را به چشم ببینید .
    دوستانی دارم که تا 100 میلیون میخواستند هزینه تعویض خودرو کنند وقتی رکود در کسب و کار دیدند گذاشتند بانک برای تنظیم مخارج زندگی .

  3. ان شاالله همه باهم با نخریدن از این ظالم ها کمرشمونو میشکونیم و قیمت خودرو را به سه سال پیش بر میگردونیم.

  4. از هم وطنان عزیز درخواست میگردد هیچ یک از محصولات این دو خودروساز را نخرنند تا بفهمند مردم ایران هم شعور دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *