آخرین اخبار

رنو کپچر هم در بازار ایران فروشش به مشکل خورد / تصاویر

reno capture-tehran-1

در هفته‌ای که گذشت شاهد هجوم رنو کپچرهای وارداتی از سوی ایران خودرو به بازار کشورمان بودیم که این محصول هم با وجود نوبرانه بودن در بازار بی مشتری ماند .

این محصول که در تیرماه بصورت بسیار محدود و انگشت شمار پا به بازار گذاشت با قیمت 120 میلیون تومان از سوی فروشندگان قیمت‌گذاری شده بود که هم اکنون پس از گذشت یک ماه و عرضه تعداد بسیار زیادی از سوی ایران خودرو، قیمت آن کاهش یافته و به حدود 105 تا 107 میلیون تومان رسیده است که با وجود کاهش قیمت بسیار زیاد، هنوز هم فروش آن به سختی در بازار صورت میگیرد .

ایران خودرو رنو کپچر را تاکنون در 3 مرحله فروش فوری و پیش‌فروش کرده است که مدل‌های موجود در بازار مربوط به فروش با تحویل 45 روزه این خودرو در خردادماه سال جاری است .

موتور رنو کپچر مجهز به توربوشارژر و مصرف آن  5.5 لیتر در صد کیلومتر است. این موتور علاوه بر 120 اسب توان، 190 نیوتن متر گشتاور دردور دو هزار تولید می کند و به یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک با کلاچ دوبل EDC مجهز است. کاهش مصرف روزانه سوخت در این خودرو با استفاده از مود Eco² و سیستم اطلاع رسانی سفارشی آن ممکن می شود.

این محصول به صورت دنده اتوماتیک و در رنگ های سفید، قهوه ای، نارنجی و آبی فیروزه ای عرضه می شود که سقف خودرو با این رنگ ها مشکی است. این محصول در رنگ های سفید عاجی و مشکی با سقف نارنجی و قهوه ای، نارنجی، آبی فیروزه ای و مشکی با سقف سفید نیز عرضه می شود.

شرایط پیش‌فروش رنو کپچر 2016 از سوی ایران خودرو – مردادماه 94

مشخصات فنی رنو کپچر

آغاز تحویل رنو کپچر از سوی ایران خودرو

بررسی و مقایسه رنو داستر و کپچر در برابر رقبای چینی بازار

reno capture-tehran-2

reno capture-tehran-3

reno capture-tehran-4

reno capture-tehran-5

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *