آخرین اخبار

فروش لیزینگی خودروهای سنگین بزودی آغاز می شود

– مدیرعامل شرکت لیزینگ خودرو غدیر اعلام کرد: این شرکت در نظر دارد در صورت بهبود شرایط، فروش لیزینگی خودروهای سواری و سنگین را آغاز کند.

به گزارش کارنت به نقل از ایرنا از شرکت لیزینگ خودرو غدیر، فرشاد بیاتین گفت: با توجه به حجم سپرده این شرکت نزد شرکت ایران خودرو، اگر در زمان مقرر بتوانیم قراردادهای لازم را منعقد کنیم و خودروهای خود را تحویل بگیریم، شرایط فروش لیزینگی خودروهای سواری و سنگین را آغاز خواهیم کرد.

وی با اشاره به سابقه 13 ساله لیزینگ غدیر، اظهار داشت: دو سال گذشته سیاست شرکت لیزینگ خودرو غدیر به شکلی بوده که با توجه به اختیارات مندرج در اساسنامه، تمام محصولات موجود در کشور اعم از داخلی و خارجی با برندهای مختلف براساس تقاضای مشتریان و با اخذ تضامین مکفی قابل انجام است.

بیاتین اضافه کرد: این خدمات در سایر محصولات اعم از ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات پزشکی، خودرو و تاور کرین از هر نوع محصول ساخته شده دیگری که بازپرداخت آن قابل تضمین باشد، قابل انجام خواهد بود هرچند که در حوزه خودروهای سواری و سنگین داخلی و خارجی بیشتر فعالیت شده است.

وی ادامه داد: این شرکت آمادگی ارایه خدمات لازم به تمام برندهای خودرویی را دارد و خودروهای مدنظر با درخواست متقاضی و انعقاد قرارداد با شرکت با نظر مشتری تهیه و در اختیارشان قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت لیزینگ خودرو غدیر گفت: علاوه بر خودروهای تولید شرکت ایران خودرو، این شرکت می تواند با سایر برندها از جمله شرکت های بنز، بی.ام.دبلیو و هیوندا نیز فعالیت داشته باشد.

وی با اشاره به تسهیلات قابل ارایه از سوی لیزینگ غدیر، گفت: ما آمادگی آن را داریم که با تمام صنعتگرانی که بتوانند تضمین بازپرداخت اقساط و سود مورد انتظار، گردش به موقع نقدینگی و پرداخت اقساط را تامین و ضمانت نمایند، همکاری داشته باشیم و به آنان تسهیلات مورد نیازشان را ارایه دهیم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *