آخرین اخبار

در کدام مسير ريلی امكان حمل خودروی مسافر وجود دارد؟

مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه‌آهن از ظرفیت حمل خودروی مسافر با قطار در ۱۰ مسیر ریلی خبر داد و گفت: نرخ جابه‌جایی‌ خودرو بستگی به مسافت مسیر دارد و نوع خودرو در هزینه حمل تأثیری نخواهد داشت.
مرتضی جعفری گفت: به منظور کاهش مصرف سوخت و بنزین و همچنین کاهش ترافیک جاده‌ای برای بسیاری از مسیرها قطارهای با ظرفیت حمل خودروی مسافر در نظر گرفته شده است.

وی توضیح داد: در حال حاضر در مسیرهای تهران-مشهد٬ تهران-بندرعباس٬ تهران-کرمان٬ تهران-یزد٬ اصفهان-بندرعباس٬ تهران-تبریز٬ تهران-اهواز٬ بندرعباس-مشهد٬ اصفهان-مشهد و تهران- شیراز امکان جابه‌جایی خودرو برای مسافران وجود دارد و این ظرفیت در سایر مسیرها نیز در آینده‌ای نزدیک ایجاد خواهد شد.

مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی با یادآوری اینکه نرخ جابه‌جایی خودرو برای هر مسیر متفاوت است٬ افزود: برای مسیر تهران-مشهد نرخ جابه‌جایی خودرو ۱۱۴ هزار تومان است.

وی ادامه داد: نوع خودرو در قیمت جابه‌جایی‌ها تأثیری ندارد البته محدودیت‌هایی برای ابعاد خودرو وجود دارد که با رعایت این محدودیت‌ها خرید بلیت حمل خودرو در سیستم ثبت می‌شود ولی خودرویی که بلیت حمل آن مجاز شود قیمت یکسانی دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *