آخرین اخبار

حضور خودروسازهای آمریکایی در ایران!

با توجه به پیشینه خودروسازهای آمریکایی، باز هم می‌توانند در ایران باشد.

جمال لو گفت: ما فرصت‌های بسیاری را در طول گذشته از دست داده‌ایم و خیلی از خودروسازی‌ها خصوصا آلمان شرایط خوبی را برای حضور در صنعت خودروسازی ما دارد.

وی افزود: بنابر دلایل مشخصی در سال‌های گذشته فرصت‌های حضور خودروسازان در کشور از بین رفته حال این فرصت‌ها در حال حاضر مهیاست، کشورهایی مانند آلمان، ایتالیا، فرانسه و خیلی از کشورها در صنعت خودرو صاحب سبک و از توانمندی بالایی برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه حتی آمریکا هم قبلا در ایران حضور داشته افزود: در گذشته جنرال موتور در شرکت پارس خودرو فعلی سابقه فعالیت دارد و قطعا هم این علاقه‌مندی برای آنها وجود دارد که بخواهند از هر فرصتی در این زمینه استفاده کنند. صنعت خودرو ما نباید به هیچ وجه این فرصت‌ها را نادیده بگیرد.

وی اضافه کرد: در کنار این فرصت‌های خوب به مذاکراتی قوی و عزتمند نیاز داریم و می‌توانیم ارتباط برقرار کنیم چون خیلی از استانداردهای تولید ما با استانداردهای اروپایی شکل گرفته . ما به این استانداردها عادت کردیم و در حال حاضر مهندسین، تکنسین‌ها و کارگران ما در این صنعت با آنها مانوس هستند.

جمال لو در پایان گفت: نباید آنها را از خود برانیم بلکه با یک موضع خوب ، محکم و کسب تجربه از گذشته آنها را دعوت به همکاری کنیم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *