آخرین اخبار

واگذاری ۳۰ هزار خودرو به فرهنگیان/ ۵ درصد فرهنگیان از عضویت صندوق ذخیره انصراف دادند

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: امسال حدود ۳۰ هزار خودرو از ابتدا تا پایان سال بین فرهنگیان عضو این صندوق توزیع می‌شود.

به گزارش کارنت به نقل از فارس، شهاب‌ الدین غندالی مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به تعداد اعضای عضو این صندوق، اظهار داشت: اکنون بیش از 900 هزار فرهنگی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند.

وی با بیان اینکه فرهنگیان هیچ اجباری برای عضویت در صندوق ذخیره ندارند، خاطرنشان کرد: در گذشته بخشنامه‌ای را معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش جهت اطلاع فرهنگیان برای عضویت تمام معلمان ارسال کرد که همگی عضو صندوق هستند مگر اینکه فردی تمایل نداشته باشد.

غندالی افزود: پس از این موضوع درصد کمی که حدود 5 درصد از کل فرهنگیان بودند اعلام کردند که تمایلی به عضویت در صندوق ذخیره ندارند.

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان در خصوص واگذاری خودرو به فرهنگیان عضو صندوق ذخیره، خاطرنشان کرد: در خصوص واگذاری خودروهای خارجی به دلیل اینکه فضای منفی در جامعه ایجاد کردند، مشکل داشتیم که اکنون تماماً تحویل شد.

وی در خصوص واگذاری خودروهای داخلی به فرهنگیان عضو صندوق نیز گفت: امسال حدود 30 هزار خودرو از ابتدا تا پایان سال بین فرهنگیان عضو این صندوق توزیع می‌شود که سال مالی صندوق از شهریور تا شهریور سال بعد است.

غندالی ادامه داد: وقتی که خودرو بر اساس توافقات تحویل گرفته می‌شود، افراد را بر اساس سوابق دسته بندی می‌کنیم و اطلاعات مربوط روی سایت صندوق ذخیره قرار می‌گیرد و ثبت نام انجام می‌شود.

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: هر ماه به میزانی که خودروسازان داخلی خودرو در اختیار صندوق ذخیره قرار می‌دهند، شرایط و ضوابط ثبت نام برای فرهنگیان عضو صندوق اعلام می‌شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *