آخرین اخبار

حضور مدیران شرکت آلمانی دایملر در ایران

جمعی از مدیران گروه دایملر در راستای افزایش مجدد همکاری‌ها و توسعه بازار محصولات این شرکت در ایران از شرکت محور خودرو بازدید به عمل آورده و با مدیران ارشد این شرکت دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش کارنت به نقل از ایسنا، در این بازدید که مدیران ارشد شرکت دایملر در منطقه خاورمیانه و بخش قوای محرکه دایملر حاضر بودند، طرفین گفت‌وگوهایی را مبنی بر افزایش همکاری در خصوص تامین محورهای کامیون‌های بنز تولید شده در شرکت ایران خودرو دیزل و همچنین تولید محورهای اتوبوس، مینی‌بوس، کامیون و کامیونت مورد نیاز بازار ایران به منظور پوشش نیازهای کشور و رقابتی کردن محصول نهایی انجام دادند.

بازدید از خطوط تولید و ماشین‌کاری و همچنین امکانات آزمایشگاهی شرکت محور خودرو و گفت‌وگو درباره انتقال دانش فنی جدید به ایران و افزایش همکاری‌های متقابل در راستای توسعه بازار و صادرات قطعات تولیدی در کشور به بازار منطقه و شرکت مرسدس بنز از جمله دیگر اقدامات صورت گرفته در این بازدید بود.

شرکت محور خودرو از شرکت‌های تابع گروه صنعتی ایران خودرو دیزل و طراح و تولیدکننده انواع اکسل‌های جلو و عقب خودرو های سنگین، نیمه سنگین و سبک مانند کامیون، اتوبوس، مینی‌بوس، کامیونت، وانت و خودرو سواری تحت لیسانس شرکت دایملر آلمان، رابای مجارستان و آلیبون انگلستان و همچنین تولیدکننده کلیه قطعات متعلق به اکسل مانند کرانویل و پینیون است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.